Strona główna / Lokalne / “Aktywne wakacje z Wolińskim Parkiem Narodowym”

“Aktywne wakacje z Wolińskim Parkiem Narodowym”

Woliński Park Narodowy od 25 czerwca prowadzi co tygodniowe spotkania edukacyjno-promocyjne na stoisku, w specjalnie przygotowanym miejscu, na plaży pod Kawczą Górą w Międzyzdrojach (200 m na wschód od zejścia „A” – za bazą rybacką). Realizacja projektu możliwa jest dzięki PartnerowiGaz-System S.A.

Dotychczas zorganizowaliśmy cztery spotkania, którym towarzyszyły gry, zabawy i zajęcia edukacyjne dla uczestników. Na każde spotkanie zapraszani są pracownicy Parku – leśniczy, strażnik czy specjalista, którzy opowiadają zainteresowanym walorach przyrodniczych WPN oraz prowadzą zajęcia tematyczne.

Dla dzieci i młodzieży prowadzimy zajęcia z kartami pracy, mamy też kolorowanki, leśną skocznię, na której można sprawdzić, jak daleko skaczą wybrane zwierzęta oraz liczne upominki rzeczowe za udział w zajęciach i konkursach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniach na plenerowym stoisku edukacyjno-promocyjnym w każdy wakacyjny poniedziałek od godziny 9.00 do 14.00.

Będziemy czekać na Was, pod Kawczą Górą w Międzyzdrojach (200 m na wschód od zejścia „A” – za bazą rybacką).

Wstęp i uczestnictwo we wszystkich zajęciach są bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy.

Zobacz również

Jak bezpiecznie wypożyczyć książki? Płyną przykłady ze świata

Przez koronawirusa wszystkie biblioteki zostały zamknięte. Czytelnicy zostali odcięci od książek. Tymczasem, jak się okazuje, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.