Strona główna / Lokalne / Wydano ponad 1200 bonów seniora. Zgłaszają się kolejni chętni

Wydano ponad 1200 bonów seniora. Zgłaszają się kolejni chętni

Od poniedziałkowego poranka, w sali MDK były wydawane tzw. bony seniora na podstawie których, mieszkańcy starsi niż 65 lat mogą za darmo skorzystać z 440 różnych świadczeń: badań lekarskich, ambulatoryjnych, rehabilitacyjnych oraz wydarzeń kulturalnych.

Pełną listę tych usług wraz z adresami miejsc, gdzie są one świadczone, uprawnione osoby otrzymują wraz z bonem.

Bony wydawane będą do 30 listopada 2018 w sali sportowej Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Matejki 11, od poniedziałku do piątku włącznie. Tylko przez dwa pierwsze dni odebrało je ponad 1200 osób.

Przypominamy, że seniorzy mieszkający na prawobrzeżu mogą odebrać bony w punkcie przy ulicy Matejki 11 lub  filiach domu kultury: Karsibór oraz Przytór – Łunowo w dniu 8 sierpnia 2018 i Warszów 16 sierpnia 2018 w godzinach 14.00 17.00.

Uwaga. W szczególnych przypadkach, gdy osoba upoważniona do bonu z powodu niepełnosprawności bądź choroby, która uniemożliwia mu osobisty odbiór do końca listopada 2018 r,  powinien zgłosić ten fakt telefonicznie pod numerem 91 321 54 46. Bon zostanie jej dowieziony w ustalonym telefonicznie terminie. Dotyczy to jednak tylko wyjątkowych, usprawiedliwionych sytuacji zdrowotnych.

Zobacz również

Zmiana przepisów rejestracyjnych. Będą bezpłatne naklejki na prom dla zmotoryzowanych mieszkańców Świnoujścia?

Od piątku 4 grudnia zmienia się prawo ułatwiające zarejestrowanie pojazdu. Do dziś przepisy traktowały różnie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.