Strona główna / Lokalne / Stałe połączenie. Konsorcjum PORR S.A. chce podpisać umowę na tunel

Stałe połączenie. Konsorcjum PORR S.A. chce podpisać umowę na tunel

Konsorcjum firm PORR S.A.(lider konsorcjum), PORR Bau GmbH, Gülermak Agir Sanayi Inşaat ve Taahhüt A.S oraz Energopol – Szczecin S.A. przystąpi do podpisania umowy na realizację kontraktu zaprojektowania i wybudowania tunelu pod Świną.

W dniu 8 sierpnia 2018 r. w Warszawie odbyło się spotkanie przedstawicieli wszystkich firm tworzących konsorcjum z liderem firmą PORR S.A. na czele, które otrzymały od Miasta Świnoujście zaproszenie do podpisania umowy na projekt oraz budowę stałego połączenia pomiędzy wyspami Uznam i Wolin. Wszyscy konsorcjanci stwierdzili zgodnie, że chcą przystąpić do realizacji tego kontraktu.

W ciągu najbliższych dni konsorcjum planuje przekazać wszelkie niezbędne dokumenty oraz uzyskać Gwarancję Należytego Wykonania, stanowiącą 10 proc. wartości kontraktu. Wówczas zostanie ustalona data podpisania umowy pomiędzy Miastem Świnoujście i przedstawicielami konsorcjum.

Zobacz również

Uwaga! Silny wiatr w strefie brzegowej

Na podstawie ostrzeżenia meteorologicznego przekazanego przez IMGW w Gdyni, Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie …

2 komentarze

  1. Ten wasz tunel to jedna wielka bzdura!!! Przestańcie denerwować ludzi głupim gadaniem…

  2. Ciekawe co teraz niewypali “Wniosek o upadłość Energopolu w sądzie. Co dalej? “.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.