Strona główna / Lokalne / Rozpoczęło się wyburzanie Kormorana

Rozpoczęło się wyburzanie Kormorana

Supermarket należący do PSS Społem za kilka dni zniknie z powierzchni ziemi. Wkrótce w jego miejsce stanie nowoczesny apartamentowiec. Zostanie wybudowany przy odnowionej niedawno ulicy Słowackiego. Na parterze znajdzie się supermarket szerokim wyborem artykułów spożywczych i przemysłowych.

W budynku znajdą się apartamenty o powierzchni od 46 do 79 m2. Mieszkania będą oddane w stanie deweloperskim. W obiekcie będzie znajdowała się winda oraz nowoczesny parking dla samochodów wykorzystujący automatyczny system wind. Każdy apartament będzie posiadać balkon lub taras. Oddanie budynku do użytkowania zaplanowano na koniec 2019 r.

Inwestycja powstanie przy zmodernizowanej w 2015 roku ulicy Słowackiego. W ramach prac wymieniona została cała infrastruktura drogowa (jezdnie, chodniki, przystanki, zjazdy) i przebudowana infrastruktura związana z funkcjonowaniem drogi (kanalizacja deszczowa, oświetlenie, zieleń). Zlikwidowano również miejsca kolizyjne infrastruktury drogowej z sieciami elektroenergetyczną, teletechniczną, wodociągową i gazową.

Na deptaku ustawiono także fontannę, której centralną częścią jest ogromna stalowa kula o średnicy 2 metrów, która imituje kulę ziemską z zaznaczonym miejscem, gdzie leży Świnoujście.

Zobacz również

Bezpłatna akcja sterylizacji i kastracji kotów wolno żyjących

Trwa bezpłatna akcja sterylizacji i kastracji kotów wolno żyjących dla zarejestrowanych opiekunów kotów wolnożyjących. W …

2 komentarze

  1. Miasto wydalo miliony na infrastrukturę na polecenie dewelopera 🙂

  2. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Zwykłe zapierdziałe nory, a nie apartamentowce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.