Strona główna / Lokalne / Sprzedawał narkotyki małoletnim. Grozi mu 15 lat więzienia

Sprzedawał narkotyki małoletnim. Grozi mu 15 lat więzienia

Prokurator Rejonowy w Świnoujściu  skierował do Sądu Okręgowego  w  Szczecinie akt oskarżenia przeciwko  mieszkańcowi Świnoujścia podejrzanemu o posiadanie znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych oraz sprzedaż narkotyków.

W ubiegłym roku funkcjonariusze policji w miejscu zamieszkania podejrzanego   przeprowadzili przeszukanie, w trakcie którego ujawnili  środki odurzające w postaci marihuany w ilości 144,21 gramów i 16 gramów amfetaminy.

W sprawie zostało wszczęte śledztwo, w toku którego podejrzanemu  przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych w postaci marihuany  oraz posiadania  amfetaminy, uprawiania 3 krzaków konopi oraz wielokrotnego udzielenia w celu osiągnięcia korzyści majątkowej innym  osobom, w tym małoletnim  środków odurzających w postaci marihuany i psychotropowych w postaci amfetaminy oraz tabletek ecstasy   w okresie od maja 2017 r. do sierpnia 2017 r.

Podejrzany przyznał się do posiadania i sprzedaży narkotyków , ale zaprzeczył aby miał świadomość, że nabywcami są osoby małoletnie. Mężczyzna w przeszłości nie był karany sądownie.

Podejrzanemu grozi kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również

Zamknęli falochron przed mieszkańcami! Latem nie wejdą tam turyści?

Nie do wiary! Najdłuższy w Europie kamienny falochron zamknięto na kłódkę. Nie wiadomo co jest …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.