Strona główna / Lokalne / Świnoujście tonie w kwiatach. Jest kolorowo i pachnąco

Świnoujście tonie w kwiatach. Jest kolorowo i pachnąco

Tak kolorowo w Świnoujściu jeszcze nie było. Wielobarwne kwiaty zasadzono na skwerach, zieleńcach i w donicach. W tym roku kwiaty pojawiły się także w Karsiborze przy zjeździe z mostu, a także przed szkołą w Przytorze. Łącznie zasadzono kilkadziesiąt tysięcy sadzonek.

Dywany z kwiatów w parkach, kwiatowe kompozycje na nadmorskich skwerach. Kolorowo jest wzdłuż głównych ulic w mieście, a także w reprezentacyjnych miejscach, gdzie świnoujścianie i turyści szukają odpoczynku i odrobiny spokoju.

Kolorowe nasadzenia wymagają sporo pracy i są bardzo pracochłonne. Niestety nie zawsze zdają sobie z tego sprawę niektórzy właściciele czworonogów. Dla psa to tylko chwila, żeby wejść, rozkopać lub załatwić swoje potrzeby. To do obowiązków opiekunów należy pilnowanie swoich pupili. Nam natomiast pozostaje mieć nadzieje, że doczekamy się czasów, kiedy zaczną oni szanować pracę innych i będą bardziej zwracać uwagę na swoich ulubieńców.

 

Zobacz również

Świnoujście liderem Rankingu Zrównoważonego Rozwoju 2020

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” ogłosiła coroczny ranking Zrównoważonego Rozwoju Jednostek Samorządu Terytorialnego. Świnoujście …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.