Strona główna / Lokalne / Groził konkubinie, że użyje broni. Został zatrzymany

Groził konkubinie, że użyje broni. Został zatrzymany

47-letni mężczyzna podczas awantury groził swojej o 10 lat młodszej konkubinie, że użyje broni. Kobieta uciekła z mieszkania i schroniła się w pobliskim sklepie skąd zawiadomiła policję. Po przyjeździe funkcjonariuszy okazało się, że groźby mężczyzny były całkiem realne, bowiem w mieszkaniu znaleziono broń.

Do zdarzenia doszło 11 sierpnia 2018 roku około godziny 21.00 w Świnoujściu. Mężczyzna,  47-letni mieszkaniec Jeleniej Góry miał grozić zgłaszającej użyciem wobec niej broni. Patrol policji razem ze zgłaszającą udał się do jej miejsca zamieszkania, gdzie zastał jej konkubenta.

Mężczyzna miał w mieszkaniu broń, na którą posiadał zezwolenie i była ona zamknięta w sejfie. W toku wykonywanych czynności ustalono, iż mężczyzna jedynie zagroził użyciem broni wobec zgłaszającej, ale nie wymachiwał nią, ani z niej nie strzelał – informuje asp. Magdalena Figarska ze świnoujskiej policji.

Mężczyzna został doprowadzony do KMP w Świnoujściu i zatrzymany w „policyjnym dołku”, a jego broń została zabezpieczona przez funkcjonariuszy.

Zobacz również

W środę i czwartek. Czekamy na was na placach zabaw

Czas wakacji i piękna pogoda za oknem to były zapewne wymarzone warunki dla wielu z …

Jeden komentarz

  1. Jaki psychol masakra .Ciekawe czy ta konkubina mu wybaczyła jesli tak to glupie babsko do potegi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.