Strona główna / Lokalne / Groził konkubinie, że użyje broni. Został zatrzymany

Groził konkubinie, że użyje broni. Został zatrzymany

47-letni mężczyzna podczas awantury groził swojej o 10 lat młodszej konkubinie, że użyje broni. Kobieta uciekła z mieszkania i schroniła się w pobliskim sklepie skąd zawiadomiła policję. Po przyjeździe funkcjonariuszy okazało się, że groźby mężczyzny były całkiem realne, bowiem w mieszkaniu znaleziono broń.

Do zdarzenia doszło 11 sierpnia 2018 roku około godziny 21.00 w Świnoujściu. Mężczyzna,  47-letni mieszkaniec Jeleniej Góry miał grozić zgłaszającej użyciem wobec niej broni. Patrol policji razem ze zgłaszającą udał się do jej miejsca zamieszkania, gdzie zastał jej konkubenta.

Mężczyzna miał w mieszkaniu broń, na którą posiadał zezwolenie i była ona zamknięta w sejfie. W toku wykonywanych czynności ustalono, iż mężczyzna jedynie zagroził użyciem broni wobec zgłaszającej, ale nie wymachiwał nią, ani z niej nie strzelał – informuje asp. Magdalena Figarska ze świnoujskiej policji.

Mężczyzna został doprowadzony do KMP w Świnoujściu i zatrzymany w „policyjnym dołku”, a jego broń została zabezpieczona przez funkcjonariuszy.

Zobacz również

W Świnoujściu przygotowują polsko-ukraiński festyn

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na pierwszy w Świnoujściu Festyn Integracyjny, polsko-ukraiński, który odbędzie się …

Jeden komentarz

  1. Jaki psychol masakra .Ciekawe czy ta konkubina mu wybaczyła jesli tak to glupie babsko do potegi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.