Strona główna / Lokalne / Już w ten czwartek! Parada na jubileusz Sail Świnoujście

Już w ten czwartek! Parada na jubileusz Sail Świnoujście

Parada rozpocznie się o godzinie 18.00. Wyruszy z Wybrzeża Władysława IV (obok stacji Orlen) i przejdzie na plac Wolości. Przemarsz poprowadzi zespół dudziarzy Pipes&Drums, a w paradzie wezmą udział członkowie załóg żaglowców i uczestnicy 10. Sail Świnoujście. Zapraszamy także wszystkich mieszkańców i gości. Chodźcie z nami! Pokażmy, jak się bawi Świnoujście!

Czekamy na was 16 sierpnia już o 17.45 w miejscu zbiórki przy Wybrzeżu Władysława IV, zaraz obok stacji paliw Orlen. Zwieńczeniem parady będzie urodzinowy tort na placu Wolności, na który Jubilat – Sail Świnoujście- serdecznie zaprasza.

W dniach 17-19 sierpnia 2018 r. przy Wybrzeżu Władysława IV zacumują piękne żaglowce,  nabrzeże zamieni się w tętniący życiem jarmark, a całości wydarzenia towarzyszyć będą dźwięki szantowych koncertów. Wszystko to za sprawą 10. edycji Sail Swinoujscie oraz 34. Pływającego Festiwalu Piosenki Morskiej Wiatrak.

W ramach wydarzenia odbędzie się także Splash of Colors – Święto Kolorów Holi (piątek 17.08 o godz. 15.00 w Porcie Jachtowym), a w weekend (18-19.08) będzie można odwiedzić Morskie Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha. Tegoroczna strefa gastronomiczna zostanie wzbogacona o food trucki i różne kuchnie świata.

Po więcej informacji, ciekawostek i aktualności zapraszamy na Facebook Sail Świnoujście oraz na www.sail-swinoujscie.pl.

Ahoj 10. Sail Świnoujście!

Zobacz również

Olbrzymie drzewo runęło na przejście dla pieszych w Świnoujściu

Od wczoraj ostrzegamy was o silnym porywistym wietrze – szczególnie nad morzem. Dziś przed południem …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.