Strona główna / Lokalne / Żłobek. Wykonawca przekroczył już półmetek budowy

Żłobek. Wykonawca przekroczył już półmetek budowy

Stoi część ścianek działowych, wyburzone są stare, na ścianach są nowe tynki. Budowa trwa od początku lipca i powinna się zakończyć do końca września. Wykonawca przekonuje, że nie będzie problemów z dotrzymaniem terminu.

„Jesteśmy już dalej niż w połowie zaawansowania prac inwestycyjnych.” – przekonuje Zbigniew Opaliński, którego firma wykonuje prace przy przebudowie i adoptacji pomieszczeń części budynku Liceum Katolickiego na potrzeby utworzenia nowej grupy żłobkowej.

Firma Zbigniewa Opalińskiego ma 14 tygodni na wykonanie przebudowy i adaptacji pomieszczeń na potrzeby żłobka. Do wykonawcy należy też wyposażenie go w niezbędny sprzęt umożliwiający przyjęcie maluchów i rozpoczęcie pracy placówki. Roboty rozpoczęły się na początku lipca.

„Jeszcze w sierpniu planuję zakończyć wszystkie prace wewnątrz obiektu. Pozostanie przebudowa dziedzińca i zagospodarowanie terenu” – twierdzi wykonawca.

Nowa placówka będzie mogła służyć 30 maluchom.

Zobacz również

PKP Intercity zapowiada nowy rozkład jazdy. Bezpośredni pociąg ze Świnoujścia do Czech

Wprowadzenie nowych pociągów, skrócenie czasu przejazdu na wielu trasach, lepsza dostępność komunikacyjna poprzez wprowadzenie dodatkowych …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.