Strona główna / Lokalne / Grupa Morska zarejestrowała komitet wyborczy

Grupa Morska zarejestrowała komitet wyborczy

Komitet Wyborczy Grupa Morska – Cała Naprzód został we wtorek oficjalnie zarejestrowany w Państwowej Komisji Wyborczej. Pełnomocnikiem wyborczym komitetu została Adrianna Koczot-Kapysz, a finansowym Barbara Palewska.

Stowarzyszenie Grupa Morska – Cała Naprzód działa już 16 lat. Od czterech kadencji ma swoich przedstawicieli w Radzie Miasta Świnoujście. Tak jak dotąd radni, także kandydaci na radnych Grupy Morskiej w obecnych wyborach, to ludzie o różnych światopoglądach, których łączy zainteresowanie sprawami miasta i praca na jego rzecz.

– W najbliższych dniach komitet przedstawi swoich kandydatów i program wyborczy. Mamy nadzieję, że tak, jak przez ostatnie 16 lat, dzięki głosom mieszkańców, będziemy mogli dalej pracować na rzecz Świnoujścia i nas wszystkich, którzy tu żyjemy – mówi Sławomir Nowicki.

Kandydaci na radnych KW Grupa Morska – Cała Naprzód to przedstawiciele różnych środowisk: gospodarki morskiej, turystyki, służby zdrowia, sportu, kultury, oświaty i innych grup zawodowych.

Zobacz również

Terminal Promowy w Świnoujściu przyjmie największe promy pływające po Bałtyku

Krzysztof Urbaś, prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. uczestniczył w konferencji „Perspektywy polskiego …

4 komentarze

  1. Jest moc ponad podziałami politycznymi. Pracujcie dalej na rzecz mieszkańców, bo niektórzy radni nie robią nic prócz gadania i szukania “afer”.

  2. z siarką i kontenerami precz!

    szczerze życzę wam przegranej.

  3. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Przepraszam, ale czy państwo tak na poważnie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.