Strona główna / Lokalne / Kino CINEMA3D w Świnoujściu poszukuje pracowników

Kino CINEMA3D w Świnoujściu poszukuje pracowników

Ruszył dodatkowy nabór pracowników do multipleksu kinowego w Świnoujściu. Kino poszukuje pracowników na stanowiska związane z obsługą kina.

Multipleks w Świnoujściu poszukuje do swojego zespołu, pełnoletnich uczniów/studentów dziennych lub zaocznych. Zainteresowane osoby mogą liczyć na elastyczny czas pracy, oraz możliwość rozwoju swojej kariery w ramach całej sieci CINEMA3D –  jednego z czterech największych operatorów kinowych działających w Polsce/

Poszukujemy do naszego zespołu entuzjastycznie nastawionych i  zaangażowanych osób, które wspólnie z nami będą spełniać swoje zawodowe pasje. Jesteśmy młodym zespołem, w którym panuje przyjazna atmosfera oraz możliwość awansu na stanowiska managerskie– powiedziała Joanna Stanny – Dyrektor kina CINEMA3D w Świnoujściu.

Czterosalowy multipleks w Świnoujściu to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w kraju, w którym funkcjonują profesjonalne rozwiązania kinotechniczne oraz  najwyższe standardy obsługi widzów. 

Zapraszamy również osoby dla, których praca w kinie może być ich pierwszym doświadczeniem na drodze zawodowej, posiadamy sprawdzony system szkoleń, dzięki któremu nowi pracownicy w komfortowych warunkach, uczą się nowych zadań. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy na adres podany w ogłoszeniu rekrutacyjnym – dodaje Joanna Stanny

CINEMA3D w Galerii Corso, obecnie zatrudnia łącznie około 20 osób.

Zobacz również

Ciekawe pamiątki z przeszłości. Do czego mogły służyć?

Od niedawna w posiadaniu Muzeum Obrony Wybrzeża w Świnoujściu są biedermeierowskie flakony ze szkła, pochodzące …

3 komentarze

  1. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    Słabo, to widzę, żeby zrobić karierę sprzątając salę kinową po brudasach…., to nie Ameryka lat ’30-ych.

  2. za ile i dlaczego tak mało? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.