Strona główna / Lokalne / Odświeżono salę zabaw w oddziale pediatrycznym

Odświeżono salę zabaw w oddziale pediatrycznym

Strefy edukacyjne, miejsce do gier i zabaw, nowe krzesełka, stoliki i inne meble – tak od dziś jest w sali zabaw świnoujskiego szpitala. – Hospitalizowane dzieci mogą spędzić twórczo czas przebywania w szpitalu – mówi Dorota Konkolewska, prezes.

W dniu 27 sierpnia 2018r. o godz. 11.00 nastąpiło uroczyste otwarcie sali zabaw na Oddziale Pediatrycznym Szpitala Miejskiego. Ostatni remont tych pomieszczeń był wykonany 10 lat temu. Dzięki przekazanym środkom finansowym przez OT PORT ŚWINOUJŚCIE S.A. można było nadać temu miejscu nowy charakter. W obecności autora projektu aranżacji Pana Tomasza Sudoła, przedstawicieli spółki OT PORT Pana Grzegorza Sorna i Krzysztofa Gańczy oraz Pana Józefa Hula właściciela firmy realizującej remont jak również gospodarzy obiektu dokonano otwarcia i przekazania do użytkowania pomieszczenia, w którym hospitalizowane dzieci mogą spędzić twórczo czas przebywania w szpitalu. W sali wydzielono strefy edukacyjne dla dzieci starszych i młodszych oraz strefę do gier i zabaw. Osoby dorosłe znajdą tu również miejsce by doglądać swych pociech lub uczestniczyć we wspólnej zabawie. Uroczystości wyjątkowy charakter nadał wystrój wykonany przez Dekoratornię Pani Anny Maciejewskiej. Pyszny tort smakował naszej małej pacjentce Wiktorii uczestniczącej w otwarciu jak i pozostałym gościom.

Zobacz również

Spotkanie z posłem Dariuszem Wieczorkiem. Będzie można porozmawiać także o elektromobilności

Mieszkańcy Świnoujścia będą mogli w najbliższy poniedziałek spotkać się z posłem Nowej Lewicy Dariuszem Wieczorkiem. …

2 komentarze

  1. Brawo Pani Prezes. Pod Pani kierownictwem Szpital rozwija się ( nowe poradnie, nowy sprzęt specjalistyczny, nowe karetki transportowe ) i zmienia na lepsze ( tablica patrona, sala zabaw dla dzieci, świetlica, szkoła rodzenia itd.) z każdym dniem. Oby tak dalej. Ci którzy byli i widzieli oraz korzystają, potrafią to docenić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.