Strona główna / Lokalne / Pierwsze zwycięstwo i pierwsze bramki. Mierzynianka Mierzyn – Flota 1-3 (0-1) 

Pierwsze zwycięstwo i pierwsze bramki. Mierzynianka Mierzyn – Flota 1-3 (0-1) 

Pierwsza połowa to przewaga Floty, zarówno optyczna, jak również techniczna i taktyczna, widać było większą dojrzałość niebiesko-białych. Mimo to pierwszą okazję mieli w 10 minucie gospodarze, na szczęście strzał Kutyły był w środek bramki i nie sprawił Bochenowi kłopotu. W 26 minucie sędzia podyktował rzut karny za faul Kutyły na Staniszewskim zamieniony na bramkę przez Nowaka. Flota w tym czasie oddała dwa groźne strzały z rzutów wolnych, ale Skwara uderzył za wysoko, a strzał Staniszewskiego obronił Furman. W 37 minucie spadł ulewny deszcz i trwał do końca przerwy, zamieniając boisko w bajoro. 

W 72 minucie gospodarze niespodziewanie wyrównali. Kowalski urwał się obrońcom Floty, pociągnął do środka i Gliński strzałem do pustej bramki wyrównał. Na szczęście już 2 minuty później Mosiądz na prawym skrzydle dośrodkował dokładnie do Staniszewskiego, który strzałem głową z bliska odzyskał prowadzenie. Powiększył je w 84 Skwara, który odebrawszy podanie w środku pola od Bursy, wszedł między dwóch obrońców i znalazłszy się sam na sam z Furmanem ustalił wynik meczu.

 

Flota: Oskar Bochen, Dawid Trafalski, Dariusz Kozłowski, Piotr Bursa, Marek Niewiada, Mariusz Helt, Grzegorz Skwara (87 Hubert Fabiszewski), Michał Nowak, Patryk Harkot, Damian Staniszewski, Damian Mosiądz.
Nie grali: Łukasz Gądek, Grzegorz Hnat, Piotr Tkaczonek, Maciej Rombalski, Maciej Nasiadko, Oskar Zięty.
Trener: Jerzy Rot.
Kierownik drużyny: Lech Nowak.

Mierzynianka: Jakub Furman, Karol Kaczorowski (84 Szymon Kolasa), Rafał Włodarski, Tomasz Kowalski, Tomasz Burnejko, Marcin Kutyło, Michał Jęśko (70 Emil Małkiewicz), Tomasz Tchórzewski (84 Bartłomiej Nowak), Łukasz Grat (76 Michał Pajkowski), Aleksander Gliński, Tomasz Jęśko.
Nie grali: Sławomir Czekała, Patryk Pitura,
Trenerzy: Mateusz Maciejewski, Bartosz Moniuk.
Kierownik drużyny: Jerzy Orłowski.

Żółta kartka: Trafalski (47).

Sędziowie: Karol Arys, Karol Paszkowski, Piotr Dykiert.

Widzów: 70.

Źródło: Waldemar Mroczek, MKS Flota Świnoujście

Zobacz również

Ruszyła strona internetowa prezentująca codzienne raporty zakażeń

Ruszyła strona internetowa prezentująca codzienne raporty zakażeń w skali kraju, województw i powiatów. Dane pochodzą …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.