Strona główna / Lokalne / Dzień otwarty w szpitalu. Będzie można zobaczyć szkołę rodzenia

Dzień otwarty w szpitalu. Będzie można zobaczyć szkołę rodzenia

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. w dniu 12.09.2018 r. w godzinach od 15.00 do 17.00 zaprasza mieszkańców zainteresowanych tematyką rodzicielstwa i opieki nad noworodkiem na spotkanie w ramach dnia otwartego, na oddział Neonatologiczny i Położniczo – Ginekologiczny,  w którym poznać będzie można zespół medyczny sprawujący opiekę nad kobietą i noworodkiem, nowoczesny sprzęt używany w hospitalizacji na ww. oddziałach.

Poruszane będą tematy w zakresie karmienia naturalnego noworodka, w tym rozwiązywania problemów laktacyjnych, rehabilitacji maluszków przy zauważonych dysfunkcjach. Ponadto jak przygotować się do porodu będzie można zobaczyć w Szkole Rodzenia „Bocianek”. Dodatkowo jak uświetnić i utrwalić moment przyjścia na świat nowego członka rodziny zaprezentuje Pani Karolina Gajcy i Pani Anna Maciejewska.

Spotkanie – budynek Szpitala przy ulicy Mieszka I 7 w Świnoujściu, III piętro , świetlica.

Zobacz również

Spotkanie z posłem Dariuszem Wieczorkiem. Będzie można porozmawiać także o elektromobilności

Mieszkańcy Świnoujścia będą mogli w najbliższy poniedziałek spotkać się z posłem Nowej Lewicy Dariuszem Wieczorkiem. …

3 komentarze

  1. Od kiedy w tym Szpitalu nastała nowa Pani Prezes to ta placówka rozkwita z każdym dniem. Potrafią otwierać nowe poradnie ( co innym placówkom w Świnoujściu jakoś idzie gorzej), organizować różne eventy ( czego inne placówki nie robią, bo nikt im za to nie płaci) i angażować się w akcje społeczne organizowane przez innych ( też za przysłowiowe „dziękuję”). Potrafią kupić nowy sprzęt, karetki transportowe, a i przed Szpitalem wygląda czysto i ładnie. Tylko czy mieszkańcy potrafią to docenić. Chociaż myślę że tak, bo podobno teraz rocznie z usług Szpitala korzysta około 70 000 osób. Dalszych super pomysłów i sukcesów życzę. Gratuluję.

    • Naprawde ?! To dlaczego ta lawina krytycznych uwag od pacjetow…..Nie sadze ze z wdziecznosci….
      Zaklinanie rzeczywistosci….

      • Jakoś nie słyszałem o lawinie krytycznych uwag o Szpitalu, wręcz przeciwnie, większość opinii osób korzystających z usług jest pozytywna, że w końcu coś się dzieje i zmienia na lepsze. Jak ktoś nie był, a się wypowiada bo coś usłyszał, to trudno to brać na poważnie. To jest dopiero zaklinanie rzeczywistości. A pewnie zdarzają się malkontenci którym w Świnoujściu, czyli także w Szpitalu, nic nie pasuje. Ale takim nikt nie dogodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.