Strona główna / Lokalne / Piłkarski weekend Floty Świnoujście

Piłkarski weekend Floty Świnoujście

W miniony weekend juniorzy, trampkarze, młodziki jak i orliki FLOTY Świnoujście rozegrali swoje mecze w ramach rozgrywek ZZPN-u.

Drużyna juniorów FLOTY Świnoujście pod opieką trenera Piotra Polarczyka wygrała po bardzo dobrej grze z Błekitnymi Trzygłów 2:1. Mecz został rozegrany w niedzielę tj. 9 września na boisku ze sztuczną nawierzchnią. 

Tego samego dnia w godzinach przedpołudniowych drużyna trampkarzy FLOTY Świnoujście również rozegrała swój mecz z drużyną Gryf Kamień Pomorski. Niestety po bardzo ładnej i widowiskowej grze musiała uznać wyższość przeciwnika i niestety mu uległa.

Natomiast w sobotę tj. 8 września drużyna orlika FLOTY Świnoujście trenera Krzysztofa Słowińskiego uczestniczyła w turnieju Orlika Młodszego (rocznik 2009). W rywalizacji udział wzięły oprócz Naszej drużyny, dwa zespoły Fali Międzyzdroje oraz zespół Baltica. Na turniej nie dotarły drużyny Prawobrzeża Świnoujście oraz Iskry Golczewo. Cała rywalizacja odbyła się w czysto sportowej atmosferze. Piłkarze FLOTY Świnoujście pokazali bardzo ciekawy i widowiskowy futbol czego rezultatem były oklaski ze strony kibiców, którzy byli na boisku.

Warto podkreślić, iż od tego sezonu zgodnie z zaleceniem ZZPN nie prowadzi się klasyfikacji wyników oraz tabeli rozgrywek w tej  kategorii wiekowej. Wszystko po to, aby w rozgrywkach brali udział wszyscy zawodnicy – odsyłamy do artykułu: http://junior.weszlo.com/2018/09/10/przeciez-nie-gramy-na-wynik-nadchodzi-spora-zmiana-w-organizacji-rozgrywek-juniorskich/.

Również w sobotnie popołudnie, ale tydzień wcześniej drużyna młodzika FLOTY Świnoujście Trenera Grzegorza Skwary na głównym boisku przy ul. Matejki 22  rozegrała swój pierwszy mecz z drużyną Fali Międzyzdroje, gdzie odniosła wysokie zwycięstwo 8:1.

Zobacz również

To szczytny cel! Szpital wsparł zbiórkę żywności dla seniorów

Pracownicy Szpitala im. Jana Garduły przyłączyli się do akcji zbiórki żywności dla świnoujskich seniorów. Kupili …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.