Strona główna / Lokalne / Janusz Żmurkiewicz wystartuje z własnego komitetu wyborczego. Znamy „jedynki”

Janusz Żmurkiewicz wystartuje z własnego komitetu wyborczego. Znamy „jedynki”

27 radnych oraz 1 kandydat na prezydenta Świnoujścia wystartują z Komitetu Wyborczego Wyborców Janusza Żmurkiewicza. W piątek zarejestrowano listy. Według nieoficjalnych informacji trzy pierwsze miejsca w trzech okręgach wyborczych będą zajmować: Ryszard Kowalski, Paweł Sujka i Barbara Michalska.

– Na naszych zarejestrowanych w piątek listach zachowano parytet kobiet i mężczyzn – informuje Paweł Sujka, mówiąc jednocześnie, że komitet, którego jest pełnomocnikiem, jako pierwszy w Świnoujściu dokonał rejestracji list w PKW beż żadnych poprawek.

– Nasz komitet ma jednego kandydata na prezydenta miasta, to Janusz Żmurkiewicz. Chciałbym jednocześnie zdementować kłamliwy artykuł jaki pojawił się na jednym z lokalnych publikatorów, jakoby nasz kandydat miał wystartować z innego komitetu. To nieprawdziwa informacja wymyślona na potrzeby brudnej kampanii wyborczej – tłumaczy Paweł Sujka.

Wkrótce mieszkańcy Świnoujścia poznają wszystkie nazwiska kandydatów na miejskich radnych.

Zobacz również

Z centrum miasta zniknie komin ciepłowni. Spółkę czeka przeprowadzka

Świnoujska ciepłownia – PEC zamierza przenieść przedsiębiorstwo poza ścisłe centrum miasta. Właśnie rozpoczęły się prace …

7 komentarzy

  1. no nie Michalska:) a jeszcze kilka dni temu mówiła że nie będzie startować w żadnych wyborach…:) Pani Basiu czy ładnie tak nie dotrzymywać słowa.. a może to polecenie służbowe szefa 🙂 zresztą cze się nie robi żeby nie tracić stołka..

  2. przecież na iswinoujscie nie było napisane że wystartuje z listy innego komitetu tylko że jest kandydatem na prezydenta popieranym przez pis… Pan Sujka ma problem ze zrozumieniem komunikatu?

  3. “Do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć nie dając w zamian nic” – ~ Józef Piłsudski

  4. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    “Polityków i pieluchy trzeba zmieniać z tego samego powodu”

  5. ISwinoujscie robi prawdziwy syf

  6. Panie Sujka co pan wymyślasz? To teraz PiS prowadzi brudna kampanie przeciwko Zmurkiewiczowi? Bo przecież to ich urzędnik z biura politycznego w Warszawie napisał takie pismo. A PiS wam pomaga a wy ich tak traktujące?

  7. Panie Prezydencie Zmurkiewicz. Zanim odezwie się hejt pani Joanny – JA I MOJA RODZINA IDZIEMY GLOSOWAĆ NA PANA… na prezydenta. Bo na radnych t sę jeszcze obaczy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.