Strona główna / Lokalne / Zachodniopomorski PiS stanowczo dementuje informacje podane przez lokalny publikator ze Świnoujścia

Zachodniopomorski PiS stanowczo dementuje informacje podane przez lokalny publikator ze Świnoujścia

W piątek po południu jeden z lokalnych publikatorów internetowych podał nieprawdziwą informację na temat startu w wyborach kandydata na prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza. Godzinę po publikacji informacji, zachodniopomorski PiS przesłał stanowcze dementi.

„W związku z ukazaniem się na portalu iswinoujscie.pl informacji o tym, że pracownik MSWiA potwierdza poparcie PiS dla obecnego prezydenta Świnoujścia pana Żmurkiewicza, stwierdzam, że:

  1. Zarząd szczecińskiego okręgu Prawa i Sprawiedliwości nie zatwierdził na tą chwilę żadnej kandydatury naszej partii na stanowisko prezydenta Świnoujścia.
  2. Trwają konsultacje ze świnoujską organizacją Prawa i Sprawiedliwości na temat kandydata PiS na prezydenta Świnoujścia w zbliżających się wyborach samorządowych.
  3. Zarząd Okręgu PiS wraz z centralnymi władzami statutowymi Prawa i Sprawiedliwości są jedynymi organami uprawnionymi do akceptacji kandydatów na prezydentów miast oraz wypowiadania się w takich kwestiach w imieniu nasze partii. Na pewno nie ma takich uprawnień pracownik MSWiA, zajmujący się całkiem inną pracą.

Z poważaniem Leszek Dobrzyński

Prezes Zarządu Okręgowego Prawo i Sprawiedliwość”

Zobacz również

Terminal Promowy w Świnoujściu przyjmie największe promy pływające po Bałtyku

Krzysztof Urbaś, prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. uczestniczył w konferencji „Perspektywy polskiego …

3 komentarze

  1. Zarząd Okręgu pis z panem Dobrzyńskim to może sobie zatwierdzać zakup papieru toaletowego do biurowego kibelka. Wydało się co Jojo z Kaczorem już ustalili, a że za wcześnie niż chciano, to teraz te groteskowe dementi które tylko utwierdza wszystkich w tym że to prawda.

  2. Hahah jeden z radnych PiS ze Świnoujścia już od dawna biegał po mieście i beczał że muszą poprzeć Żmurkiewicza na prezydenta bo tak chcą władze krajowe. To po co teraz banialuki?

  3. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    No i co, że zarząd szczecińskiego okręgu Prawa i Sprawiedliwości nie zatwierdził na tą chwilę żadnej kandydatury naszej partii na stanowisko prezydenta Świnoujścia, jeżeli i wszyscy na świecie wiedzą, że zarząd szczecińskiego okręgu Prawa i Sprawiedliwości zakwestionuje kandydaturę Waszej partii na stanowisko prezydenta Świnoujścia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.