Strona główna / Lokalne / Zachodniopomorski PiS stanowczo dementuje informacje podane przez lokalny publikator ze Świnoujścia

Zachodniopomorski PiS stanowczo dementuje informacje podane przez lokalny publikator ze Świnoujścia

W piątek po południu jeden z lokalnych publikatorów internetowych podał nieprawdziwą informację na temat startu w wyborach kandydata na prezydenta Świnoujścia Janusza Żmurkiewicza. Godzinę po publikacji informacji, zachodniopomorski PiS przesłał stanowcze dementi.

„W związku z ukazaniem się na portalu iswinoujscie.pl informacji o tym, że pracownik MSWiA potwierdza poparcie PiS dla obecnego prezydenta Świnoujścia pana Żmurkiewicza, stwierdzam, że:

  1. Zarząd szczecińskiego okręgu Prawa i Sprawiedliwości nie zatwierdził na tą chwilę żadnej kandydatury naszej partii na stanowisko prezydenta Świnoujścia.
  2. Trwają konsultacje ze świnoujską organizacją Prawa i Sprawiedliwości na temat kandydata PiS na prezydenta Świnoujścia w zbliżających się wyborach samorządowych.
  3. Zarząd Okręgu PiS wraz z centralnymi władzami statutowymi Prawa i Sprawiedliwości są jedynymi organami uprawnionymi do akceptacji kandydatów na prezydentów miast oraz wypowiadania się w takich kwestiach w imieniu nasze partii. Na pewno nie ma takich uprawnień pracownik MSWiA, zajmujący się całkiem inną pracą.

Z poważaniem Leszek Dobrzyński

Prezes Zarządu Okręgowego Prawo i Sprawiedliwość”

Zobacz również

KGP: W ubiegłym roku w wyniku oszustw m.in. “na wnuczka” polscy seniorzy stracili 86 mln zł

Blisko 86 mln złotych stracili w ubiegłym roku polscy emeryci, oszukani przez tzw. mafię wnuczkową. …

3 komentarze

  1. Zarząd Okręgu pis z panem Dobrzyńskim to może sobie zatwierdzać zakup papieru toaletowego do biurowego kibelka. Wydało się co Jojo z Kaczorem już ustalili, a że za wcześnie niż chciano, to teraz te groteskowe dementi które tylko utwierdza wszystkich w tym że to prawda.

  2. Hahah jeden z radnych PiS ze Świnoujścia już od dawna biegał po mieście i beczał że muszą poprzeć Żmurkiewicza na prezydenta bo tak chcą władze krajowe. To po co teraz banialuki?

  3. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

    No i co, że zarząd szczecińskiego okręgu Prawa i Sprawiedliwości nie zatwierdził na tą chwilę żadnej kandydatury naszej partii na stanowisko prezydenta Świnoujścia, jeżeli i wszyscy na świecie wiedzą, że zarząd szczecińskiego okręgu Prawa i Sprawiedliwości zakwestionuje kandydaturę Waszej partii na stanowisko prezydenta Świnoujścia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.