Strona główna / Lokalne / Przedszkolny plac zabaw będzie całkiem nowy

Przedszkolny plac zabaw będzie całkiem nowy

Firma Agrosad ze Szczecina zmodernizuje plac zabaw przy Przedszkolu Miejskim nr 5 przy ul. Witosa. Będzie kolorowo, nowocześnie i bezpiecznie. 

Oferta firmy Agrosad została uznana za najkorzystniejszą w przetargu zorganizowanym przez Miasto. Firma zaproponowała wykonanie zadania za kwotę 1 207 353,23 zł. Wykonawca będzie miał za zadanie rozbiórkę istniejącego placu zabaw wraz z demontażem urządzeń. Następnie wykona nowe ukształtowanie terenu (w tym przebudowę górki saneczkowej), dokona nasadzeń drzew i krzewów, wykona trawniki i nawierzchnię placu zabaw z piasku i poliuretanu, wybuduje drewniany domek służący jako pomieszczenie do przechowywania pomocy dydaktycznych, sprowadzi i zamontuje nowe urządzenia zabawowe.

Prace rozbiórkowe ruszą jesienią, dopiero po zakończeniu przedszkolnego “sezonu zabawowego”. W związku z tym, że dokonywanie nasadzeń i montażu nawierzchni poliuretanowej wymaga dotrzymania reżimu związanego z pogodą znaczna część prac zostanie wykonana dopiero wiosną przyszłego roku.

To kolejna inwestycja w tym przedszkolu. W poprzednich latach wykonany został remont budynku przedszkolnego oraz nowe ogrodzenie.

Zobacz również

Spada liczba zakażonych koronawirusem. Także w Świnoujściu

W Polsce zdiagnozowano ostatniej doby 12 013 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 61 osób – …

Jeden komentarz

  1. Niech najpierw skończą plac rekreacyjny przy ul. Grunwaldzkiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.