Strona główna / Lokalne / Przedszkolny plac zabaw będzie całkiem nowy

Przedszkolny plac zabaw będzie całkiem nowy

Firma Agrosad ze Szczecina zmodernizuje plac zabaw przy Przedszkolu Miejskim nr 5 przy ul. Witosa. Będzie kolorowo, nowocześnie i bezpiecznie. 

Oferta firmy Agrosad została uznana za najkorzystniejszą w przetargu zorganizowanym przez Miasto. Firma zaproponowała wykonanie zadania za kwotę 1 207 353,23 zł. Wykonawca będzie miał za zadanie rozbiórkę istniejącego placu zabaw wraz z demontażem urządzeń. Następnie wykona nowe ukształtowanie terenu (w tym przebudowę górki saneczkowej), dokona nasadzeń drzew i krzewów, wykona trawniki i nawierzchnię placu zabaw z piasku i poliuretanu, wybuduje drewniany domek służący jako pomieszczenie do przechowywania pomocy dydaktycznych, sprowadzi i zamontuje nowe urządzenia zabawowe.

Prace rozbiórkowe ruszą jesienią, dopiero po zakończeniu przedszkolnego “sezonu zabawowego”. W związku z tym, że dokonywanie nasadzeń i montażu nawierzchni poliuretanowej wymaga dotrzymania reżimu związanego z pogodą znaczna część prac zostanie wykonana dopiero wiosną przyszłego roku.

To kolejna inwestycja w tym przedszkolu. W poprzednich latach wykonany został remont budynku przedszkolnego oraz nowe ogrodzenie.

Zobacz również

Drużyna Bizona Cerkwica nie przyjechała na mecz z Prawobrzeżem Świnoujście

Drużyna Bizona Cerkwica zgłosiła chęć uczestnictwa w Pucharze Prezesa ZZPN. Na dwie godziny przed meczem …

Jeden komentarz

  1. Niech najpierw skończą plac rekreacyjny przy ul. Grunwaldzkiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.