Strona główna / Lokalne / Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej

Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze. Zapraszamy na piknik w muszli koncertowej

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Świnoujściu każdego roku organizują kampanię promującą rodzicielstwo zastępcze. Rodzic zastępczy to osoba, która zgodnie z określonymi prawem procedurami przejmuje opiekę nad dzieckiem w sytuacji, gdy jego rodzice z różnych względów nie mogą jej dalej sprawować (np. sieroctwo, zaniedbanie, alkoholizm, przemoc).

Podobnie jak w roku ubiegłym, w tym roku centralnym punktem Kampanii będzie miejska impreza z atrakcjami dla najmłodszych mieszkańców naszego Miasta i ich rodziców, która odbędzie się 23 września 2018r. w godzinach od 1400 do 1700 w Muszli Koncertowej w Świnoujściu. Imprezę rozpocznie występ Orkiestry Wojskowej. Będą także inne atrakcje: pokazy tańca, piosenki dla dzieci, animacje jak np. wielkie bańkowanie czy malowanie twarzy, pokazy sztuk walki i inne. Podczas pikniku będzie miał miejsce słodki kiermasz dla Filipa Sudnika zorganizowany przez Drużynę Aniołów. DKMS przeprowadzi rejestrację potencjalnych dawców szpiku.

Mając powyższe na względzie, proszę o umieszczenie informacji o imprezie – Pikniku Rodzinnym (ogłoszenie, plakaty w formie elektronicznej w załączeniu) w widocznym miejscu na  Państwa stronach internetowych. Zapraszam też serdecznie do zrelacjonowania przebiegu pikniku.

Wszelkich dodatkowych informacji mogą Panu udzielić pracownicy Działu Pieczy Zastępczej i Poradnictwa Specjalistycznego MOPR (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30, tel. 913225496, 913225483).

Źródło: MOPR Świnoujście

Zobacz również

„Ryczałt jako forma opodatkowania po 1 stycznia 2022 roku” – szkolenie dla przedsiębiorców

Centrum Usługowo- Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza Państwa do udziału w kolejnym seminarium  online …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.