Strona główna / Lokalne / Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu Miejskim nr 11  z Oddziałami Integracyjnymi „TĘCZA”

Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu Miejskim nr 11  z Oddziałami Integracyjnymi „TĘCZA”

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Z tej okazji w Przedszkolu Miejskim nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi „TĘCZA” zorganizowane zostały gry i zabawy dla dzieci. W tym dniu wszystkim dzieciom towarzyszył piękny uśmiech i dobry humor. W spotkaniu wzięły udział dzieci ze wszystkich grup przedszkola. Pani dyrektor Krystyna Skulich złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim przedszkolakom. Było wesoło i kolorowo. Dzieci śpiewały piosenki, brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych. Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach – tak ważnych w życiu każdego człowieka – a także w obowiązkach, czyli kodeksie dobrego zachowania się. Zabawom i uśmiechom nie było końca.

Impreza udała się znakomicie. Przyniosła ogromną radość i niezapomniane wrażenia. Był to dzień wspólnego przeżywania radości, współdziałania w propagowaniu i rozpowszechnianiu nowoczesnego wychowania przedszkolnego.

M. Lange

K. Kudyba

Zobacz również

Świnoujscy strażacy oddali hołd druhom z Czernikowa

2 grudnia 2021 r. o godzinie 18:00 strażacy obu świnoujskich JRG oddali hołd zmarłym tragicznie …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.