Strona główna / Lokalne / Grały drużyny juniorów i młodzików

Grały drużyny juniorów i młodzików

W miniony weekend Juniorzy i Młodziki FLOTY Świnoujście rozegrali swoje mecze w ramach rozgrywek ZZPN-u. Drużyna Juniorów FLOTY Świnoujście pod wodzą Trenera Piotra Polarczyka zremisowała na wyjeździe po bardzodobrej grze z liderem grypy Regą Trzebiatów 2:2.

Mecz został rozegrany w niedzielę tj. 23 września na tamtejszej głównej płycie boiska.

Bramki dla FLOTY Świnoujście zdobył: Liam Maćkowski – 24’ i 53’.

Również w niedzielne popołudnie Drużyna Młodzika FLOTY Świnoujście Trenera Grzegorza Skwary na głównym boisku przy ul. Matejki 22  rozegrała swój mecz z drużyną AP Baltica. Cała rywalizacja odbyła się w czysto sportowej atmosferze, choć  zdarzyło się 2 minutowe wykluczenia dla zawodnika AP Baltica. Piłkarze FLOTY Świnoujście pokazali bardzo ciekawy i widowiskowy futbol czego rezultatem były oklaski ze strony licznych kibiców, którzy zabrali się na trybunach, a szczególnie dla bramkarza zespołu FLOTY Świnoujście – za niesamowite interwencje. Mecz zakończył się niestety porażką, ale to tylko wpłynęło pozytywnie na dalszą motywację i większy wysiłek na treningach zawodników FLOTY Świnoujście.

Drużyna Trampkarzy FLOTY Świnoujście również rozegra swój mecz w poniedziałek tej. 24 września na wyjeździe – o wyniku meczu poinformujemy Państwa w najbliższym czasie.

Warto podkreślić, iż od tego sezonu zgodnie z zaleceniem ZZPN nie prowadzi się klasyfikacji wyników oraz tabeli rozgrywek w tej  kategorii wiekowej. Wszystko po to, aby w rozgrywkach brali udział wszyscy zawodnicy – odsyłamy do artykułu: http://junior.weszlo.com/2018/09/10/przeciez-nie-gramy-na-wynik-nadchodzi-spora-zmiana-w-organizacji-rozgrywek-juniorskich/.

Serdecznie GRATULUJEMY młodym piłkarzom i zapraszamy wszystkich chętnych do trenowania z NAMI, czyli FLOTA Świnoujście.

info i fot. MKS Flota

Zobacz również

Ruszyły wakacje! Ratownicy pilnują bezpieczeństwa kąpiących się na świnoujskiej plaży

W piątek na maszt przy bazie ratowników ratownicy wciągnęli Błękitną Flagę, międzynarodowe wyróżnienie, które otrzymały …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.