Strona główna / Lokalne / W niedzielę. Janusz Żmurkiewicz przedstawi kandydatów na radnych i swój program

W niedzielę. Janusz Żmurkiewicz przedstawi kandydatów na radnych i swój program

27 kandydatów na radnych startuje wraz z Januszem Żmurkiewiczem ubiegającym się o reelekcję. W niedzielę o godzinie 12.00 na placu Wolności wszyscy spotkają się z mieszkańcami Świnoujścia. Będzie to dobra okazja do poznania programu, który chcą zrealizować do 2023 roku. – Zapraszam wszystkich swoich sympatyków, a także tych niezdecydowanych – mówi Janusz Żmurkiewicz.

– W najbliższą niedzielę przedstawię moich kandydatów na radnych przyszłej kadencji. To lekarze, nauczyciele, pracownicy kultury i sportu, przedsiębiorcy. Tacy, jak my  – świnoujścianie. Ludzie z wiedzą i pasją, którzy chcą pracować dla nas wszystkich – dodaje.

Janusz Żmurkiewicz ubiega się o reelekcję. Jest popierany przez różne środowiska, a także część obecnych radnych. Kandyduje z własnego komitetu wyborczego KWW Janusza Żmurkiewicza. Wraz z nim z każdego z trzech okręgów o mandat radnego będzie starało się po 9 kandydatów.

– Żeby zobaczyć ile w naszym mieście zmieniło się na lepsze, wystarczy zajrzeć do fotograficznego albumu i zobaczyć jak wyglądało Świnoujście jeszcze 10 lat temu. Zmiany jakie zachodzą chwalone są nie tylko przez samych mieszkańców, ale doceniane przez gości – zauważa Janusz Żmurkiewicz. – Podczas spotkania z mieszkańcami przedstawię swój plan na najbliższe 5 lat, zdradzę wspólne pomysły na nowoczesne miasto, którego nikt nie będzie się wstydzić – podkreśla.

  • Data: 30 września 2018 r. godz. 12.00
  • Miejsce: plac Wolności w Świnoujściu

Zobacz również

Rola promów w przewozach cargo

Transport towarów drogą morską to jeden z najważniejszych elementów handlu międzynarodowego. Choć przedsiębiorcy mają do …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.