Strona główna / Lokalne / Od poniedziałku ruch wahadłowy na ul. Wojska Polskiego

Od poniedziałku ruch wahadłowy na ul. Wojska Polskiego

Lepiej omijać fragment ul. Wojska Polskiego od granicy państwa do ulicy Bałtyckiej. To pierwszy fragment drogi przebudowywany w ramach modernizacji ul. Wojska Polskiego. Ulicy nie można wyłączyć z ruchu, ani poprowadzić objazdu. Jedynym wyjściem jest wprowadzenie ruchu wahadłowego regulowanego światłami. Prace ruszają w poniedziałek, należy spodziewać się sporych korków.

Wykonawca zaczyna prace w najbliższy poniedziałek (1 października 2018 r.). Od tego też dnia na wspomnianym odcinku ruch samochodów będzie odbywał się wahadłowo, sterowany sygnalizacją świetlną. Zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywały od godziny 8.00 w poniedziałek. Kierowców prosimy o zwracanie uwagi na oznakowania pionowe i poziome, stosowanie się do sygnalizacji świetlnej i rozważną jazdę.

Zobacz również

Kolejne osoby z pozytywnym wynikiem testu w Świnoujściu

O kolejnych 13.632 potwierdzonych przypadkach koronawirusa w Polsce poinformowało dziś Ministerstwo Zdrowia. Rekordowa liczba zakażonych …

2 komentarze

  1. Stragany przy Wojska Polskego w Świnoujsciu urągające nigdzie takiego widoku juź nie ma i to chuligaństwo policja straź miejska wiecej kontroli gonić awanturników .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.