Strona główna / Lokalne / Prawobrzeże zmierzy się z dwoma drużynami

Prawobrzeże zmierzy się z dwoma drużynami

Zarząd klubu piłkarskiego UKS Prawobrzeże Świnoujście, informuje Czytelników, że w najbliższą sobotę i niedzielę, odbędą się mecze piłkarskie seniorskich drużyn naszego klubu w ramach rozgrywek ligowych Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. 13 października 2018, pierwsza drużyna „B” klasowa rozegra swoje spotkanie o godzinie 16.00 z LKS Radowia Radowo Małe. 14 października 2018 o godzinie 13.00, nasza drużyna rezerw rozegra spotkanie ze Światowidem MLKS Łobez w ramach rozgrywek „C” klasowych. Oba spotkania odbędą się na boisku piłkarskim zlokalizowanym przy ulicy Białoruskiej w Świnoujściu/Warszów. Z dumą i satysfakcją informujemy, że obie drużyny liderują w swoich grupach rozgrywkowych, a wszyscy liczymy na awanse do wyższych klas, po zakończeniu sezonu piłkarskiego 2018/2019. Podwójny awans – nasze marzenie i historyczna sprawa! Serdecznie zapraszamy do przybycia i przeżycia sportowych wrażeń!

Zobacz również

Na ferie. Lodowisko w Heringsdorfie za darmo dla świnoujskich uczniów

Podobnie, jak w poprzednich latach, także i w tym roku uczniowie świnoujskich szkół podstawowych i …

Jeden komentarz

  1. Jeżeli już, to z dwiema drużynami, a nie dwoma. Drużyna to rodzaj żeński, jak dziewczyna. Mówimy – z dwoma chłopakami, ale z dwiema dziewczynami, drużynami, córkami itd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.