Strona główna / Lokalne / Handlował marihuaną i amfetaminą. Został tymczasowo aresztowany

Handlował marihuaną i amfetaminą. Został tymczasowo aresztowany

Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Świnoujściu, Sąd Rejonowy w Świnoujściu zastosował tymczasowe aresztowanie wobec podejrzanego o sprzedaż marihuany w łącznej ilości 110 gram oraz substancji psychotropowej w postaci amfetaminy w łącznej ilości 16 gram.

Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu nadzoruje śledztwo w przedmiotowej sprawie. Dotychczasowe ustalenia wykazały, że podejrzany przez okres roku udzielał innym osobom narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany, przy czym działał on w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Łącznie podejrzany sprzedał co najmniej 126 gram narkotyków.

Podejrzany w toku postępowania został zatrzymany przez funkcjonariuszy Policji, a następnie na wniosek prokuratora zostało zastosowane wobec niego tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Za zarzucane podejrzanemu przestępstwo z art. 59 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Zobacz również

Takie kolejki po rejestrację auta po raz ostatni? O 7.35 nie było już numerków

W poniedziałkowy poranek przed wydziałem komunikacji w Świnoujściu znowu stała kolejka kilkudziesięciu osób. Pierwsi miejsce …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.