Strona główna / Lokalne / Handlował marihuaną i amfetaminą. Został tymczasowo aresztowany

Handlował marihuaną i amfetaminą. Został tymczasowo aresztowany

Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Świnoujściu, Sąd Rejonowy w Świnoujściu zastosował tymczasowe aresztowanie wobec podejrzanego o sprzedaż marihuany w łącznej ilości 110 gram oraz substancji psychotropowej w postaci amfetaminy w łącznej ilości 16 gram.

Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu nadzoruje śledztwo w przedmiotowej sprawie. Dotychczasowe ustalenia wykazały, że podejrzany przez okres roku udzielał innym osobom narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany, przy czym działał on w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Łącznie podejrzany sprzedał co najmniej 126 gram narkotyków.

Podejrzany w toku postępowania został zatrzymany przez funkcjonariuszy Policji, a następnie na wniosek prokuratora zostało zastosowane wobec niego tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Za zarzucane podejrzanemu przestępstwo z art. 59 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Zobacz również

Terminal Promowy w Świnoujściu przyjmie największe promy pływające po Bałtyku

Krzysztof Urbaś, prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. uczestniczył w konferencji „Perspektywy polskiego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.