Strona główna / Lokalne / Handlował marihuaną i amfetaminą. Został tymczasowo aresztowany

Handlował marihuaną i amfetaminą. Został tymczasowo aresztowany

Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Świnoujściu, Sąd Rejonowy w Świnoujściu zastosował tymczasowe aresztowanie wobec podejrzanego o sprzedaż marihuany w łącznej ilości 110 gram oraz substancji psychotropowej w postaci amfetaminy w łącznej ilości 16 gram.

Prokuratura Rejonowa w Świnoujściu nadzoruje śledztwo w przedmiotowej sprawie. Dotychczasowe ustalenia wykazały, że podejrzany przez okres roku udzielał innym osobom narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany, przy czym działał on w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Łącznie podejrzany sprzedał co najmniej 126 gram narkotyków.

Podejrzany w toku postępowania został zatrzymany przez funkcjonariuszy Policji, a następnie na wniosek prokuratora zostało zastosowane wobec niego tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Za zarzucane podejrzanemu przestępstwo z art. 59 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Zobacz również

Pomoc psychologiczna na wyciągnięcie ręki. Ma zapobiegać poważniejszym kryzysom. Powstaje Regionalne Pogotowie Kryzysowe

Wypadek samochodowy, nagła strata bliskiej osoby, ciężka choroba, pożar, bankructwo firmy może wywołać poważny kryzys …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.