Strona główna / Lokalne / Warsztaty w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym Nr 2 TPD

Warsztaty w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym Nr 2 TPD

W dniu 19.10.2018 r w ramach realizowanego projektu „ Dziecko w domu – należne miejsce”, w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym N r 2 TPD w Świnoujściu zorganizowano warsztaty dla rodziców i opiekunów prawnych.

Celem zajęć było podniesienie kompetencji rodzicielskich i wychowawczych uczestników, szeroko omówione zostały najczęstsze błędy popełniane w codziennej pracy z dzieckiem. Spotkanie było jednoczenie znakomitą okazją do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń, pozwoliło na poznanie się wszystkich rodzin objętych projektem.  Projekt „ Dziecko w domu – należne miejsce” realizowany jest w naszej placówce od stycznia 2018 r, od tego czasu pedagog rodzinny podjął intensywne działania i współpracę z rodzinami – wspierając je i pomagając pokonywać trudności życiowe. Przewidujemy kolejne zajęcia i warsztaty, zarówno dla dzieci jak i rodziców, licząc na duże zainteresowanie i aktywność uczestników.

Zobacz również

Terminal Promowy w Świnoujściu przyjmie największe promy pływające po Bałtyku

Krzysztof Urbaś, prezes Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. uczestniczył w konferencji „Perspektywy polskiego …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.