Strona główna / Lokalne / Warsztaty w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym Nr 2 TPD

Warsztaty w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym Nr 2 TPD

W dniu 19.10.2018 r w ramach realizowanego projektu „ Dziecko w domu – należne miejsce”, w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym N r 2 TPD w Świnoujściu zorganizowano warsztaty dla rodziców i opiekunów prawnych.

Celem zajęć było podniesienie kompetencji rodzicielskich i wychowawczych uczestników, szeroko omówione zostały najczęstsze błędy popełniane w codziennej pracy z dzieckiem. Spotkanie było jednoczenie znakomitą okazją do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń, pozwoliło na poznanie się wszystkich rodzin objętych projektem.  Projekt „ Dziecko w domu – należne miejsce” realizowany jest w naszej placówce od stycznia 2018 r, od tego czasu pedagog rodzinny podjął intensywne działania i współpracę z rodzinami – wspierając je i pomagając pokonywać trudności życiowe. Przewidujemy kolejne zajęcia i warsztaty, zarówno dla dzieci jak i rodziców, licząc na duże zainteresowanie i aktywność uczestników.

Zobacz również

Plażowy czyścioch wjechał na plażę w Świnoujściu. Oto efekty!

Gruntowne czyszczenie plaży w Świnoujściu. Ośrodek Sportu i Rekreacji Wyspiarz rozpoczął zabiegi pielęgnacyjne na świnoujskiej …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.