Strona główna / Lokalne / 120. parkrun zintegrował 84 uczestników 

120. parkrun zintegrował 84 uczestników 

Powszechnie uważa się, że bieganie nie jest kolektywną formą spędzania wolnego czasu, że biegając, musimy indywidualnie pracować na swój własny sukces, że jesteśmy w swoim własnym świecie nierzadko wsłuchani, nie tyle w swój organizm, co w muzykę z MP3. Nic bardziej mylnego. Przychodząc na parkrun przekonasz się, że nasze bieganie jest jak najbardziej towarzyskie, że integrujemy się przed, w czasie i po biegu, no chyba, że ktoś wyraźnie sobie tego nie życzy, że cieszymy się nie tylko z biegania ale też z faktu, że możemy się spotkać. Ileż to nowych znajomości i nowych przyjaźni nawiązało się dzięki sobotnim parkrunowym porankom.

Dzisiaj po raz 120. mieliśmy okazję do pogłębiania parkrunowych znajomości, do wspólnego biegu i zabawy. Już niestety, nie bladym, ale szarym świtem wielu z Was toczyło ze sobą bój, by wyjść z ciepłego łóżeczka, przekąsić małe co nieco i ruszyć do parku. Na starcie stanęły 84 rozgrzane, rozweselone i towarzyskie osoby, aby po raz kolejny przebiec, przetruchtać i przemaszerować cały 5-cio kilometrowy dystans. Panowie: Liam Mackowski, Paweł Szczerbaty i Robert Dusza oraz panie: Joanna Zając, Sandra Laudien i Klaudyna Małocha mieli dzisiaj najwięcej pary w nogach, a może największą ochotę na pyszną herbatkę z limitowanej serii „M.A Krawczuk”.

Aż 11 osób, pomimo silnego wiatru, a może właśnie dzięki niemu, ustanowiło swoje rekordy trasy, a 3 zarejestrowane osoby pojawiły się u nas po raz pierwszy. Było też kilka osób, które obiecały dokonać rejestracji i na następny parkrun przybyć już z pięknie wydrukowanym kodem.

Pamiętajcie brak kodu = brak wyniku! Wszystkim, którzy ukończyli # 120 parkrun gratulujemy.

Dziękujemy 14-stu wolontariuszom, którzy zorganizowali bieg, naszym lokalnym partnerom i Wam biegacze, za to że możemy w każdą sobotę spotykać się w parku i wspólnie cieszyć się porannym bieganiem. A z tego biegania jak wiecie płyną same korzyści, bo dzień dłuższy, doskonałe samopoczucie, więcej energii do działania, lepszy metabolizm i więcej znajomych, dlatego zapraszamy w najbliższą sobotę na # 121 parkrun Świnoujście.

Do zobaczenia!!!

(red. Joanna Szafrańska)

Zobacz również

Szpital ma 100 szczepionek dla seniorów. Można się rejestrować

Ważna informacja dla mieszkańców Świnoujścia w wieku 60 lat i starszych! Szpital Miejski im. Jana …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.