Strona główna / Lokalne / Miasto chce ją jeszcze powiększyć. Ruszyła nowa filia miejskiego żłobka

Miasto chce ją jeszcze powiększyć. Ruszyła nowa filia miejskiego żłobka

Od poniedziałku kolejnych 30 maluchów chodzi o nowej filii miejskiego żłobka w budynku liceum przy ulicy Wyspiańskiego. – W tym roku szkolnym są miejsca w żłobkach dla wszystkich maluchów, których rodzice złożyli wnioski, ale trzeba myśleć o kolejnych latach. Miasto się rozwija i dzieci też nam przybywa – mówi prezydent Janusz Żmurkiewicz.

I dlatego prezydent rozpoczął rozmowy z właścicielem budynku liceum o możliwości zaadoptowania następnych pomieszczeń dla kolejnych 30 dzieci.

W tym roku szkolnym miejski żłobek ma pod swoją opieką 190 dzieci po obu stronach miasta.

Na przygotowanie nowej filii żłobka miastu udało się pozyskać dofinansowanie w kwocie 612 tys. złotych z Rządowego Programu Maluch + 2018.

BIK UM Świnoujście

Zobacz również

Ten napis wzruszył personel świnoujskiego szpitala

Ktoś powiesił napis na ogrodzeniu świnoujskiego szpitala. Treść wzruszyła personel medyczny. Na białym płótnie napisano …

4 komentarze

  1. Dziękuję redaktorowi za poprawienie błędu.

  2. A kto napisał że nie funkcjonuje. Naucz się czytać że zrozumieniem. Chyba że jesteś absolwentem tego liceum???? …I wszystko jasne😭😭😭

  3. 𝕂𝕤𝕚𝕠𝕟𝕔

    Kogoś nieźle pogięło.

  4. Autor wprowadza w błąd czytelników. Liceum Katolickie cały czas funkcjonuje w tym budynku. Proszę nie podawać nieprawdziwych informacji, że jest to budynek byłego licum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.