Strona główna / Lokalne / Wszystkich Świętych. Kolejki przed przeprawą w centrum miasta

Wszystkich Świętych. Kolejki przed przeprawą w centrum miasta

Przed wyjazdem z miasta warto sprawdzić na której przeprawie promowej są mniejsze kolejki. Na zdjęciach naszego reportera, widać, że mieszkańcy miasta postanowili już teraz wyjechać, aby odwiedzić groby bliskich.

W środę niemal przez cały dzień, promy typu Bielik przeżywały prawdziwe oblężenie. Kolejka aut oczekujących na wyjazd z miasta sięgała niemal ulicy Marynarzy. W tym samym czasie, na przeprawie karsiborskiej kolejek nie było.

Przed planowaniem podróży zachęcamy do wejścia na stronę http://przeprawa.swi.pl/ na której możemy zobaczyć jak długi czeka nas czas oczekiwania na prom.

Zobacz również

Pomoc psychologiczna na wyciągnięcie ręki. Ma zapobiegać poważniejszym kryzysom. Powstaje Regionalne Pogotowie Kryzysowe

Wypadek samochodowy, nagła strata bliskiej osoby, ciężka choroba, pożar, bankructwo firmy może wywołać poważny kryzys …

Jeden komentarz

  1. Ja również około godz 16 przeprawiałem się na drugą stronę. Kolejka sięgała bazy ZWiK , PŁYWAŁY TRZY BIELIKI. Zadzwoniłem do dyspozytora ŻŚ i uzyskałem informację iż na przeprawie karsiborskiej pływają 3 poromy i nie ma kolejki. Rzeczywiście udałem się na przeprawę karsibór i z marszu wjechałem na prom który odbił za3 minuty. Szanowni mieszkańcy więcej rozsądku przy podejmowaniu takich decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.