Strona główna / Lokalne / Główne wejście na plażę zamknięte

Główne wejście na plażę zamknięte

Od dania 12 listopada nieczynne jest główne wejście na plażę na wysokości ul. Powstańców Śląskich. Powodem są roboty ziemne związane z budową Promenady Zdrowia.

Wykonawca w ten sposób koordynował dotychczasowe prace, by w sezonie wakacyjnym i jesienią nie ograniczać dostępu do plaży. Teraz konieczne było zamknięcie głównego wejścia. Niestety wiele osób, mimo ustawionych płotów i informacji o głębokich wykopach i zakazie wejścia na teren budowy, próbuje sforsować ogrodzenie i przejść w kierunku morza. Toteż wykonawca apeluje do osób chcących dojąć na plażę, by dla własnego bezpieczeństwa, korzystali z innych przejść.

Tymczasem w rejonie głównego wejścia rozpoczęły się prace ziemne. Konieczne jest wybudowanie ścianek oporowych, kanalizacji deszczowej, wykonanie nasypów pod Promenadę Zdrowia, która w tym miejscu będzie miała swój początek.

Zakaz wejścia będzie obowiązywał minimum do końca roku. Zamknięte także od dłuższego czasu jest wejście na plażę na wysokości ul. Emilii Gierczak.

Źródło: UM Świnoujście

Zobacz również

  Polsko – Niemieckie porozumienie w/s realizacji projektu „Bez granic”

W dniu 19 lutego w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym Nr 2 TPD odbyło się robocze spotkanie …

2 komentarze

  1. a kiedy będą robić (budować) łądne lokale na wejściach na plażę np. na bermudach ? no i przy okazji na bangladeszowym targu też 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.