Strona główna / Lokalne / Główne wejście na plażę zamknięte

Główne wejście na plażę zamknięte

Od dania 12 listopada nieczynne jest główne wejście na plażę na wysokości ul. Powstańców Śląskich. Powodem są roboty ziemne związane z budową Promenady Zdrowia.

Wykonawca w ten sposób koordynował dotychczasowe prace, by w sezonie wakacyjnym i jesienią nie ograniczać dostępu do plaży. Teraz konieczne było zamknięcie głównego wejścia. Niestety wiele osób, mimo ustawionych płotów i informacji o głębokich wykopach i zakazie wejścia na teren budowy, próbuje sforsować ogrodzenie i przejść w kierunku morza. Toteż wykonawca apeluje do osób chcących dojąć na plażę, by dla własnego bezpieczeństwa, korzystali z innych przejść.

Tymczasem w rejonie głównego wejścia rozpoczęły się prace ziemne. Konieczne jest wybudowanie ścianek oporowych, kanalizacji deszczowej, wykonanie nasypów pod Promenadę Zdrowia, która w tym miejscu będzie miała swój początek.

Zakaz wejścia będzie obowiązywał minimum do końca roku. Zamknięte także od dłuższego czasu jest wejście na plażę na wysokości ul. Emilii Gierczak.

Źródło: UM Świnoujście

Zobacz również

Najnowsze dane o zakażeniach wirusem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Sanepid poinformował, że na terenie województwa zachodniopomorskiego są kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. · …

2 komentarze

  1. a kiedy będą robić (budować) łądne lokale na wejściach na plażę np. na bermudach ? no i przy okazji na bangladeszowym targu też 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.