Strona główna / Lokalne / Możesz zarejestrować się w bazie DKMS i pomóc Robertowi

Możesz zarejestrować się w bazie DKMS i pomóc Robertowi

Nazywam się Robert Pałubicki i jestem marynarzem. Mam 37 lat. Wraz z moją żoną Emilią i naszym 12 letnim synem Julianem mieszkamy w Świnoujściu. W październiku br. dowiedziałem się, że mam chłoniaka. Obecnie przebywam w szpitalu w Szczecinie, przyjmuję chemioterapię. Po leczeniu farmakologicznym poznam decyzję dotyczącą mojego życia.

Proszę abyście już teraz rejestrowali się w bazie Fundacji DKMS! Moim hobby jest sport i moja praca. Zadania jakie są mi stawiane, a także utrzymanie zawiadywanego przeze mnie sprzętu, który działa bez zarzutu, daje mi ogromną satysfakcję i zadowolenie. Kiedyś miałem marzenia… teraz zastanawiam się czy kiedykolwiek wyzdrowieję, czy wrócę do służby, do rodziny.

Pomóż mi i innym potrzebującym. To nic nie kosztuje… Zostań Dawcą Szpiku. Podziel się ze swoim Bliźniakiem Genetycznym. POMOŻESZ? BO MOŻESZ. MASZ TO W GENACH!

REJESTRACJA ŚWINOUJŚCIE

24-25.11.2018 r.

  1. Galeria Corso w godz. 10:00 – 18:00
  2. Galeria Uznam w godz. 10:00 – 18:00
  3. Sklep Kaufland w godz. 10:00 – 18:00

Aby zostać potencjalnym Dawcą, wystarczy wejść na stronę www.dkms.pl i zapoznać się z informacjami dotyczącymi dawstwa szpiku. Następnie trzeba zamówić pakiet rejestracyjny zawierający formularz i pałeczki do samodzielnego pobrania wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka, a potem niezwłocznie odesłać zestaw do fundacji. Po przebadaniu materiału genetycznego i wprowadzeniu danych do bazy, każdy Dawca otrzymuje potwierdzenie rejestracji oraz kartę Dawcy. Cały proces rejestracji trwa około 3-4 miesięcy. O poszczególnych etapach procesu Dawca jest informowany za pośrednictwem SMS i e-maila.

Zobacz również

Najnowsze dane o zakażeniach wirusem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Sanepid poinformował, że na terenie województwa zachodniopomorskiego są kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2. · …

4 komentarze

  1. co to za dkms proszę też podać ja bym się zapisał a pewnie ci co są chorzy to też

  2. mam70 lat czy moge pomuc

  3. Moim zdaniem trzeba udoskonalić tę bazę DKMS. Byłam zarejestrowana w Polsce bo tam mieszkałam, teraz mieszkam w Niemczech i co się okazało jak zadzwoniłam do biura bazy DKMS że moje dane kontaktowe się zmieniły to pani dowiedziawszy się że już nie mieszkam w Polsce poinformowała mnie że musi mnie wyrejestrować z bazy dawców. Argumentując to że dla potencjalnego biorcy w kraju bylabym tylko nadzieją. I jak chce być dawca to mogę się zarejestrować w niemieckim DKMS. Przecież DKMS TO DKMS nieważne w jakim kraju to powinno być wszystko że sobą powiązane. A nie że polski DKMS to tylko dla Polaków, niemiecki dla Niemców. Nie ogarniam tego i nie ukrywam że mnie to zaskoczyło. Ale naszczęście znalazłam inną bazę która działa na terenie całego świata. Raz się rejestrujesz i jesteś potencjalnym dawcą dla ludzi potrzebujących na całym świecie. DKMS POWINIEN RÓWNIEŻ NA TAKICH WARUNKACH FUNNCJONIWAĆ!!!!!!!

  4. Moim zdaniem trzeba udoskonalić tę bazę DKMS. Byłam zarejestrowana w Polsce bo tam mieszkałam, teraz mieszkam w Niemczech i co się okazało jak zadzwoniłam do biura bazy DKMS że moje dane kontaktowe się zmieniły to pani dowiedziawszy się że już nie mieszkam w Polsce poinformowała mnie że musi mnie wyrejestrować z bazy dawców. Argumentując to że dla potencjalnego biorcy w kraju bylabym tylko nadzieją. I jak chce być dawca to mogę się zarejestrować w niemieckim DKMS. Przecież DKMS TO DKMS nieważne w jakim kraju to powinno być wszystko że sobą powiązane. A nie że polski DKMS to tylko dla Polaków, niemiecki dla Niemców. Nie ogarniam tego i nie ukrywam że mnie to zaskoczyło. Ale naszczęście znalazłam inną bazę która działa na terenie całego świata. Raz się rejestrujesz i jesteś potencjalnym dawcą dla ludzi potrzebujących na całym świecie. DKMS POWINIEN RÓWNIEŻ NA TAKICH WARUNKACH FUNNCJONIWAĆ!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.