Strona główna / Lokalne / Pieniądze są, ale nie ma komu remontować świnoujskich ulic

Pieniądze są, ale nie ma komu remontować świnoujskich ulic

Nie będzie w tym roku modernizacji ulic Trentowskiego, Kasprowicza i Roosevelta. W przetargu na ich modernizację nie wpłynęła żadna oferta.

Otwarcie ofert miało nastąpić 14 listopada, ale nie było czego otwierać, bowiem żadna firma nie zgłosiła chęci przystąpienia do realizacji tejże inwestycji. Można było składać oferty na wszystkie trzy zadania lub na każdą z ulic oddzielnie.

Do przebudowy miały być ulice o długości od 185 do 255 m. Najmniejszy zakres prac przewidziano na Roosevelta i tu remont miał być wykonany w trzy miesiące. Dwie pozostałe ulice wymagają budowy kanalizacji i przebudowy nawierzchni, toteż czas na roboty miał wynieść siedem miesięcy. Inwestycje miały się rozpocząć jeszcze w tym roku. W związku z fiaskiem przetargu zostaną odłożone w czasie.

Źródło: UM Świnoujście

Zobacz również

  Polsko – Niemieckie porozumienie w/s realizacji projektu „Bez granic”

W dniu 19 lutego w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym Nr 2 TPD odbyło się robocze spotkanie …

4 komentarze

  1. Co z ul 1go mają pomóc kasa i wykonawcy są a nie dzieje się nic

  2. To może skoro dalej Kasprowicza przy Rybniczance będzie cała w dziurach, ktoś z UM by poszedł po rozum do głowy i zezwolił na jednokierunkowy ruch samochodów osobowych po jezdniodeptaku Michalskiej na Słowackiego, od Piłsudskiego w kierunku Matejki ?? Przecież to nic nie kosztuje a bardzo by ułatwiło życie…

  3. firmy z Polski nie chcą brać tu robót, żeby nie męczyć się z dojazdem przez prom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.