Strona główna / Lokalne / Pieniądze są, ale nie ma komu remontować świnoujskich ulic

Pieniądze są, ale nie ma komu remontować świnoujskich ulic

Nie będzie w tym roku modernizacji ulic Trentowskiego, Kasprowicza i Roosevelta. W przetargu na ich modernizację nie wpłynęła żadna oferta.

Otwarcie ofert miało nastąpić 14 listopada, ale nie było czego otwierać, bowiem żadna firma nie zgłosiła chęci przystąpienia do realizacji tejże inwestycji. Można było składać oferty na wszystkie trzy zadania lub na każdą z ulic oddzielnie.

Do przebudowy miały być ulice o długości od 185 do 255 m. Najmniejszy zakres prac przewidziano na Roosevelta i tu remont miał być wykonany w trzy miesiące. Dwie pozostałe ulice wymagają budowy kanalizacji i przebudowy nawierzchni, toteż czas na roboty miał wynieść siedem miesięcy. Inwestycje miały się rozpocząć jeszcze w tym roku. W związku z fiaskiem przetargu zostaną odłożone w czasie.

Źródło: UM Świnoujście

Zobacz również

Od soboty basen znowu działa

Od 22 stycznia otwarta jest  pływalnia w Uznam Arenie przy ulicy Grodzkiej 5. Pływalnia czynna …

4 komentarze

  1. Co z ul 1go mają pomóc kasa i wykonawcy są a nie dzieje się nic

  2. To może skoro dalej Kasprowicza przy Rybniczance będzie cała w dziurach, ktoś z UM by poszedł po rozum do głowy i zezwolił na jednokierunkowy ruch samochodów osobowych po jezdniodeptaku Michalskiej na Słowackiego, od Piłsudskiego w kierunku Matejki ?? Przecież to nic nie kosztuje a bardzo by ułatwiło życie…

  3. firmy z Polski nie chcą brać tu robót, żeby nie męczyć się z dojazdem przez prom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.