Strona główna / Lokalne / Do 4 mln złotych na inwestycje przedsiębiorstw ze środków Unii Europejskiej

Do 4 mln złotych na inwestycje przedsiębiorstw ze środków Unii Europejskiej

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gryficach i Centrum Usługowo – Doradcze w Euroregionie POMERANIA w Świnoujściu zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone tematyce współfinansowania inwestycji ze środków Unii Europejskiej.

Bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Fundusze europejskie na innowacyjne inwestycje przedsiębiorstw” odbędzie się 27.11.2018 r w godz. 10.30 – 13.30  w Centrum Usługowo – Doradczym w Euroregionie POMERANIA ul. Piastowska 62 72-600 Świnoujście.

W ramach najbliższego konkursu dotyczącego działania 1.5 „Inwestycje przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego, o dofinansowanie mogą się ubiegać przedsiębiorstwa planujące inwestycje w grunty, budynki, budowle, nowoczesne maszyny i urządzenia, linie produkcyjne, wartości niematerialne i prawne, czy wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, prowadzące do: budowy/rozbudowy przedsiębiorstwa; wykreowania nowego lub zasadniczo ulepszonego produktu; zwiększenia efektywności produkcji przedsiębiorstwa; zasadniczej zmiany procesu produkcyjnego. Wnioski w ramach ww. działania można składać w terminie od 3 grudnia 2018 r. do 1 marca 2019 r.

Zapraszamy na spotkanie !

Zobacz również

„Ryczałt jako forma opodatkowania po 1 stycznia 2022 roku” – szkolenie dla przedsiębiorców

Centrum Usługowo- Doradcze Euroregionu Pomerania w Świnoujściu zaprasza Państwa do udziału w kolejnym seminarium  online …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.