Strona główna / Lokalne / Nowy wymiar stomatologii w Świnoujściu. Małoinwazyjna implantologia w zasięgu ręki!

Nowy wymiar stomatologii w Świnoujściu. Małoinwazyjna implantologia w zasięgu ręki!

Świnoujście od dłuższego czasu czekało na kompleksową obsługę stomatologiczną, umożliwiającą pacjentom dostęp do najnowocześniejszych technik i metod leczenia na swoim „podwórku”.

Do tej pory leczenie nierzadko musiało być kierowane do większych, dobrze wyposażonych ośrodków poza miastem i stanowiło dla pacjentów ogromne wyzwanie nie tylko logistyczne, ale również finansowe. Z kolei lekarze specjaliści borykali się z problemem dojazdu do Świnoujścia, co stwarzało poważny problem dla działających tutaj klinik z zakresu chirurgii stomatologicznej, protetyki czy implantologii. Leczenie stomatologiczne z reguły nie jest jednoetapowe i wymaga kilku wizyt, co często powodowało, że pacjenci decydowali się na leczenie na zewnątrz.

Wydaje się jednak, że z początkiem grudnia problemy opisane wyżej mogą przejść do historii. Klinika Denta Mare przy Placu Słowiańskim 3C zasili Świnoujście w nowoczesną stomatologię, przystępną cenowo nie tylko dla pacjentów lokalnych, ale również dla zagranicznych.

Klinika Denta Mare umożliwi kompleksowe leczenie, głównie poprzez zaawansowane metody diagnostyczne, takie jak tomografia komputerowa 3D, zmniejszające do minimum ryzyko powikłań. Wyspecjalizowana kadra lekarzy specjalistów z najlepszych ośrodków w Polsce będzie korzystała w klinice z najnowocześniejszych technologii, dostępnych w stomatologii, oraz z materiałów z „górnej półki”, tak aby pacjenci na miejscu byli w pełni zaopatrzeni w leczenie z zakresu protetyki, stomatologii estetycznej, zachowawczej czy implantologii.

Klinika będzie skupiała się przede wszystkim na wykonywaniu zabiegów implantologicznych metodą małoinwazyjną. W oparciu o tomografię komputerową pacjenci będą skanowani, a implanty będą wszczepiane „wirtualnie”. Na tej podstawie tworzone będą szablony chirurgiczne, przez które implanty zakłada się bez potrzeby dodatkowej inwazji chirurgicznej, tzw. metodą „flapless” czyli bezpłatową. Tym samym zabieg skraca się do minimum, jest w 100% bezbolesny, a szablony sprawiają, że implanty mogą być wszczepione tylko w sposób zaplanowany wcześniej. Korony protetyczne natomiast będą tworzone cyfrowo i wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych będą wracać do kliniki w celu odbudowy. Jest to pierwszy ośrodek w tej części Polski, dający taką możliwość.

Klinika będzie obsługiwać pacjentów od połowy grudnia, ale już w dniu dzisiejszym można zapisywać się do lekarzy specjalistów poprzez stronę internetową oraz kontakt telefoniczny.

  • Denta Mare
  • Plac Słowiański 3c
  • 72-600 Świnoujście
  • www.dentamare.pl

Zobacz również

Rola promów w przewozach cargo

Transport towarów drogą morską to jeden z najważniejszych elementów handlu międzynarodowego. Choć przedsiębiorcy mają do …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.