Strona główna / Lokalne / Zapraszamy na szkolenie „ Nowoczesne narzędzia marketingowe”

Zapraszamy na szkolenie „ Nowoczesne narzędzia marketingowe”

Polska Fundacja Przedsiębiorczości i Centrum Usługowo –Doradcze w Euroregionie Pomerania zapraszają Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu ” Nowoczesne narzędzia marketingowe”, które odbędzie się 12 grudnia br. o godz. 9.00 w Centrum Usługowo- Doradczym przy ul. Piastowskiej 62 w Świnoujściu.

Szkolenie adresowane jest do mikro, małych  i średnich przedsiębiorców, jak również osób  rozpoczynających działalność gospodarczą.

Szkolenie poprowadzi pan Adam Grabowski – założyciel szczecińskiej agencji marketingu internetowego Wild Moose, ekspert od marketingu internetowego.

W programie szkolenia m.in: jak targetować, jak zaplanować budżet marketingowy, najpopularniejsze kanały (Google Ads, Facebook, YouTube, Instagram), remarketingi , czyli jak nie dać się zapomnieć.

W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o wysłanie zgłoszenia mailem na adres email: cud@um.swinoujscie.pl z podaniem imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego.

W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny z p. Katarzyną Rówińską  tel.: 727 794 930 lub p. Ryszardem Kneciem tel: 737 198 799.

Termin przesyłania zgłoszeń do  5.12.2018 rok.

Zobacz również

Od soboty basen znowu działa

Od 22 stycznia otwarta jest  pływalnia w Uznam Arenie przy ulicy Grodzkiej 5. Pływalnia czynna …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.