Strona główna / Lokalne / Urząd Morski: Flaga Unii Europejskiej wróci na maszt przed Kapitanatem Portu

Urząd Morski: Flaga Unii Europejskiej wróci na maszt przed Kapitanatem Portu

To nie zła wola administracji morskiej, lecz wiatr październikowy wiatr spowodował, że sprzed Kapitanatu Portu zniknęła flaga Unii Europejskiej, a pozostała jedynie flaga Polski. W taki sposób Urząd Morski w Szczecinie komentuje nasz wtorkowy artykuł na portalu swinoujskie.info.

Pisaliśmy wczoraj, że przed budynkiem Kapitanatu Portu w Świnoujściu są trzy maszty. Do tej pory na jej szczytach łopotały dwie flagi Polski oraz jedna Unii Europejskiej. Od kilku tygodni samotnie powiewa tylko flaga polska.

– Przed budynkiem Kapitanatu Portu w Świnoujściu znajdują się trzy maszty, z czego dwa zostały poważnie uszkodzone przez bardzo silny wiatr, podczas ostatniego sztormu pod koniec października – pozrywane zostały linki, uszkodzone są wózki jezdne itp. – informuje Ewa Wieczorek z Urzędu Morskiego w Szczecinie. – Nie ma mowy o żadnym stałym i celowym usunięciu flag – zaznacza.

Po zamówieniu nowych części i naprawie masztów, flagi (UE oraz nasza urzędowa) zostaną ponownie zawieszone – zapewnia.

Zobacz również

Międzyzdroje. Zwłoki młodego mężczyzny na międzyzdrojskiej plaży

Zwłoki młodego mężczyzny odnaleźli spacerowicze, przechadzający się rano po międzyzdrojskiej plaży – informuje portal kamienskie.info. …

Jeden komentarz

  1. nawet natura nie chce eurokołchozu..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.