Strona główna / Lokalne / Wydłużono termin składania ofert na Obwodnicę Wschodnią

Wydłużono termin składania ofert na Obwodnicę Wschodnią

Do 11 stycznia 2019 r. wydłużony został termin składania ofert na wybudowanie Obwodnicy Wschodniej. Pierwotnie otwarcie ofert zaplanowane było na 26 listopada, jednak zainteresowanie inwestycją jest duże, co spowodowało że do zamawiającego wpłynęło wiele zapytań w sprawie przetargu. Konieczność odpowiedzi na nie sprawiła, że termin składania ofert zostały wydłużony. Nowym terminem granicznym jest 11 stycznia 2019 r., godz. 12.

Obwodnica pomoże odciążyć coraz bardziej zatłoczone ulice stanowiące wjazd do miasta, usprawni komunikację terenów portowych położonych na wyspie Uznam. Umożliwi także dojazd do strefy inwestycyjnej bez konieczności przejeżdżania przez mieszkalne części Świnoujścia. Pozwoli także na swobodny dojazd do obu części cmentarza oraz zapewni bezpieczny ruch pieszy pomiędzy jego  starą, a nową częścią.  Efektem rozbudowy ulicy Steyera będzie również sprawne  połączenie pomiędzy przeprawami promowymi oraz pomiędzy północną i południową częścią Świnoujście.

Zobacz również

IC Chełmoński zapewni dojazd ze Świnoujścia do Krakowa przez Zieloną Górę, Wrocław i Katowice

Nowe połączenia oraz wyższy standard podróżowania – to najważniejsze nowości dla województwa zachodniopomorskiego w nowym …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.