Strona główna / Lokalne / Region. Drogi sparaliżowane. Czytelnik: „Na drogach lód, a drogowcy śpią!”

Region. Drogi sparaliżowane. Czytelnik: „Na drogach lód, a drogowcy śpią!”

To poranek pełen wrażeń dla wszystkich, którzy tego dnia muszą przemieścić się samochodem. Jak relacjonują nasi Czytelnicy, sytuacja na niektórych odcinkach dróg w dalszym ciągu zagraża życiu i bezpieczeństwu wszystkich użytkowników. 

 Od 6 rano próbowaliśmy wydostać się z Trzebieszewa. Jadące dostawcze auto przez gołoledź utknęło na drodze, uniemożliwiając sobie jak i wszystkim innym dalszą jazdę. Na pomoc musieliśmy trochę poczekać i nie przyszła ona od drogówki z Zarządu Dróg Powiatowych, a pracowników PGK, którzy od rana dwoili się i troili, aby miasto było przejezdne. Z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie podziękować panu Markowi Padzikowi za pomoc – mówi jeden z naszych Czytelników.

Co ciekawe, prognozy pogody jak i komunikaty różnych instytucji nie pozostawiały wątpliwości, że padający w piątkowe popołudnie deszcz zamieni się w niebezpieczną warstwę lodu. Nie lepiej jest także na drogach wojewódzkich.

– Kompletny paraliż! Jest prawie 9, na drogach lód a drogowcy śpią! – napisał Pan Adam.

Źródło: kamienskie.info

Zobacz również

Kolumbijska kokaina w workach z cukrem w Świnoujściu

Zachodniopomorski Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie skierował …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.