Strona główna / Lokalne / Zapadł wyrok dla sprawców morderstwa Piotra Wawrzynowicza

Zapadł wyrok dla sprawców morderstwa Piotra Wawrzynowicza

W 2016 roku bestialsko zamordowali niepełnosprawnego studenta ze Świnoujścia. W poniedziałek usłyszeli wyrok. Matka zamordowanego nie jest do końca zadowolona.

Jeden z mężczyzn, który brał udział w bestialskim morderstwie usłyszał wyrok 25 lat pozbawienia wolności. Pozostali dwaj spędzą w więzieniu całe życie. Czwarty oskarżony usłyszał wyrok 3 lat pozbawienia wolności, a kobieta 2 lat.

Przypomnijmy, sprawcy zwabili 19-letniego, niepełnosprawnego studenta do mieszkania w Świnoujściu, a później znęcając się doprowadzili do jego śmierci. Piotr Wawrzynowicz konał w straszliwych męczarniach. Sprawcy byli bardzo okrutni – tłukli na ofierze butelki, oddawali mocz, kopali, przypalali rozgrzanym nożem.

Matka ofiary nie jest zadowolona z kary 25 lat pozbawienia wolności dla jednego ze sprawców. Wyrok nie jest prawomocny.

Zobacz również

Mikołajkowy parkrun

Sobotni poranek zgromadził w Parku Zdrojowym sporą grupę Pań Mikołajowych i Panów Mikołajów blisko 50 …

12 komentarzy

 1. Sam jestem pol swiadkiem ale zeby odebrac zycie innej osobie. Stsnowczo nie!!! Sa konflikty interesow ale ogarnia sie to inaczej.

 2. Łby niepełnosprawnego zakatowali pseudo gangsterzy bez mozgie poksy!

 3. I dostali prezent na święta haha

 4. 㞢 㐃 㐅 ㄠ ᘝ 〄

  Ale dzbany.

 5. Bandzior zawsze będzie bandziorem! Żadna kara go nie zmieni! W tym bestialskim przypadku nie ma okoliczności łagodzących, bandyci pozbawili życia drugiego człowieka. Oglądałem relację z ogłoszenia wyroku, nie zauważyłem po reakcjach bandytów, żeby wysokie kary wywołały na nich jakiekolwiek wrażenie czy ludzkie odruchy!

 6. Współczuję bardzo. Rozumiem że Pani również nie jest wiary chrześciańskiej. Skazani NIE są chcrześcianami.

 7. Drodzy Panstwo,kiedy dowiedziałam się o tym wydarzeniu,nie chciałam wierzyć że takie bestialstwo występuje wśród ludzi ,wśród stosunkowo młodych ludzi.
  Wśród ludzi którzy są wyznawcami chrzescijanstwa,brak słów.
  Sama jestem osieroconą matką również 19-to latka,doskonale potrafię zrozumieć rodziców ofiary,nie tylko potrafię-rozumiem ich,moim skromnym zdaniem powinna dla tego rodzaju zwyrodnialców być przywrócona kara smierci!
  Oni życia ofiarze nie dali,nie mieli prawa tego życia zabierać.
  Proszę wybaczyć moje gorzkie słowa,ale nic innego na ten temat napisać nie można.

  • Niema co prosić o wybaczenie napisała Pani prawdę a co do kary śmierci to zbyt lekka kara dla takich sadystów powinni zdychać w męczarniach takie bydło powinno być przesłuchiwane przez zwyrodnialców pokroju NKWD-UB może wtedy bydle zrozumiało by co znaczy nie czyń drugiemu co tobie niemiłe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.