Strona główna / Lokalne / Uczeń trafił do szpitala. Policja wyjaśnia szczegóły zdarzenia w szkole [AKTUALIZACJA]

Uczeń trafił do szpitala. Policja wyjaśnia szczegóły zdarzenia w szkole [AKTUALIZACJA]

Co wydarzyło się w szkole podstawowej przy ul. Szkolnej w Świnoujściu? Uczeń został przewieziony do szpitala. Na miejsce wezwano policję, która będzie ustalać okoliczności zdarzenia.

Wiadomo, że w środę placówce oświatowej doszło do wypadku, na skutek którego poszkodowany został jeden z uczniów. Według nieoficjalnych informacji wynika, że mógł to być nieszczęśliwy wypadek podczas zabawy.

Chłopcu udzielono pierwszej pomocy na miejscu w szkole, jednak wezwano także pogotowie ratunkowe. Na miejsce przyjechała również policja, aby zbadać, czy nie doszło do przemocy ze strony rówieśników. Chłopaka przewieziono do świnoujskiego szpitala i powiadomiono rodziców.

Wiadomo, że na terenie placówki jest zamontowany monitoring. Nie wiadomo jednak, czy kamery nagrały moment zdarzenia.

– Podczas  zabawy uczeń upadł. Po upadku wezwaliśmy pogotowie ratunkowe, które zabrało chłopca do szpitala. Z informacji od rodziców wynika, że chłopiec ma stłuczenie, został zbadany i w tym samym dniu został odesłany do domu. – informuje Agnieszka Adamczyk, dyrektor SP 4

 

Zobacz również

Za 9 euro przez miesiąc można podróżować po całych Niemczech

Za 9 euro można podróżować koleją po Niemczech przez miesiąc w czerwcu, lipcu lub sierpniu. …

3 komentarze

 1. W szkołach dochodzi coraz częściej do przemocy . Sama miałam taki problem w szkole mojego dziecka kiedy zgłosiłam cyber przemoc zaczeły sie jeszcze wieksze problemy wyzwiska bluźnierstwa ściąganie spodni groźby.A szkoła zamiotła wszystko pod dywan.Nie było żadnej reakcji.Przeniosłam syna do innej mniejszej szkoły i wszystko sie zmieniło.

  • W całej Polsce we wszystkich szkołach wzrosła przemoc już nawet wśród 10 cio latkow!
   Może i słusznie Rzecznik Praw Dziecka jakiś czas temu proponował wprowadzić „odpowiedzialność karną od 10r.z.”?
   Poza tym Pani Karolino
   Sprawę należało zgłosić na piśmie do dyrektora placówki jak i do Kuratorium Oświaty oraz poinformować media! Pani przeniosła syna do innej szkoły ale w tamtej szkole zostali inni uczniowie – potencjale ofiary przemocy
   Należało złożyć skargę na zaniechanie podejmowania działań przez pracowników szkoły a przede wszystkim pedagoga i dyrekcję!
   Można jeszcze zawsze zgłosić sprawę do sądu i na policję – wtedy sprawa po rozpoznaniu trafia na wokandy z urzędu. No i poinformować Rzecznika Praw Dziecka
   Pozdrawiam

  • To nie była przemoc dzieci się bawiły tzn podrzucali się do góry i poprostu chłopak jest zbyt wysoki (Ok 2m wzrostu) i źle uderzył głowa w sufit.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.