Strona główna / Lokalne / Ul. Wojska Polskiego – wstępny harmonogram dalszych prac

Ul. Wojska Polskiego – wstępny harmonogram dalszych prac

W czwartek 20 grudnia dopuszczony został do ruchu nowo przebudowany 400-metrowy fragment ul. Wojska Polskiego. Ekipy budowlane wrócą tu dopiero na początku stycznia. Wykonawca przedstawił wstępny harmonogram dalszych prac. 

Do zrobienia jest jeszcze mnóstwo. Budowa trwa. Na wyasfaltowanym odcinku ustawione są słupki ograniczające jezdnię i obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km na godz. Jeździmy po tzw. warstwie wiążącej asfaltu. Ostatnia warstwa (ścieralna) będzie wylana dopiero na zakończenie całej inwestycji, późną wiosną przyszłego roku.

W styczniu prace zostaną wznowione od ułożenia płyt pod tymczasową jezdnię łączącą asfaltowy fragment ze skrzyżowaniem z ul. Chodorowskiej.

W miesiącach styczeń – marzec ma być przebudowany ten fragment ul. Wojska Polskiego wraz z krzyżówką z ul. Bałtycką. Jednocześnie będzie budowana infrastruktura po obu stronach jezdni od granicy do ul. Chodorowskiej.

Do końca kwietnia powinien być przebudowany odcinek pomiędzy ulicami Chodorowskiej i Roosevelta. Na maj wyznaczono przebudowę odcinka od skrzyżowania z ul. 11 Listopada (wraz z krzyżówką) do ul. Leśmiana. Na koniec czyli w czerwcu odbędzie się przebudowa fragmentu pomiędzy ulicami Roosevelta i 11 Listopada. Dopiero po przebudowie wszystkich fragmentów, na całej długości 1600 m. zostanie wyłożona ostatnia warstwa asfaltu.

Źródło: UM Świnoujście

 

Zobacz również

Drużyna Bizona Cerkwica nie przyjechała na mecz z Prawobrzeżem Świnoujście

Drużyna Bizona Cerkwica zgłosiła chęć uczestnictwa w Pucharze Prezesa ZZPN. Na dwie godziny przed meczem …

Jeden komentarz

  1. ᴵᴺᵀᴱᴿᴸᴼᴷᵁᵀᴼᴿ

    Podchodzą do tego jak pies do jeża.
    Chyba jacyś amatorzy, że się szczycą każdym postępem prostych prac.
    Roboty na miesiąc czasu lub krócej, a Ci się z tym pie&^%$lą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.