Strona główna / Lokalne / Sylwestrowy parkrun. Magda i Robert najszybsi

Sylwestrowy parkrun. Magda i Robert najszybsi

Koniec roku to idealny czas na to by robić podsumowania. Coś się kończy, coś zaczyna, a my w tym wszystkim staramy się znaleźć pozytywy, by kolejne upływające lata były przeżyte mądrzej, rozważniej, ciekawiej… 
Im jesteśmy starsi, tym dojrzalej patrzymy na otaczający nas świat. Wynika to z tego, że wszystko, co nam się w życiu przydarza, pozostawia w nas określone ślady. 
Mamy nadzieję, że kolejny sportowy rok z parkrunem, w końcowym bilansie zysków i strat przyniósł Wam same zyski  i motywację do realizacji kolejnych sportowych celów.

Choć w kalendarzu, już od tygodnia gości zima, to o jej białej i mroźnej odsłonie możemy tylko pomarzyć. Może to i dobrze, bo przynajmniej bezpiecznie. Dzisiaj sylwestrowy parkrun rozpoczęło z nami 85 biegaczy i wędrowców. Pomimo tego, że na dworze było szaro, buro i ponuro, a z nieba niespiesznie siąpił drobny deszczyk to i tak było kolorowo, radośnie i niepowtarzalnie. Po krótkiej, ale jakże intensywnej rozgrzewce, poprowadzonej przez debiutującego w tej roli Tadeusza Olszyka, truchtem, kłusem, galopem i marszem na parkowe alejki wyruszyła cała gromada parkrunerów, by pożegnać na sportowo stary rok. Niektórzy zrobili to w rekordowym tempie (5), inni po raz pierwszy (10), a byli też i tacy, którzy spiesząc się do parku zapomnieli o swoich kodach…(10).
Zaszczycili nas swoją obecnością goście z Warszawy – Agnieszka Pater miło nam było cię u nas spotkać, Poznania, Katowic, Szczecina, Lipska i Windsoru oraz bardzo liczna grupa biegaczy z niemieckiej części wyspy Uznam.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dzisiejszą obecność, za zmaganie z parkową trasą, a nierzadko z własnymi słabościami i ograniczeniami, gratulujemy sportowej postawy i osiągnięć, które są do sprawdzenia na stronie:http://www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/weeklyresults/…

Po biegu nasz parkrunowy bufet, obficie dzisiaj zaopatrzony, pozwolił nadrobić ( chyba nawet z nawiązką) utracone kalorie, a do Beaty Krajewskiej ustawiała się kolejka po przepis na przepyszne ciasto.
Dziękujemy 22 wolontariuszom : Aneta BURNAT-SZCZĘSNA, Marcin CHWIEJ, Agata CHWIEJ, Arkadiusz DRZEWIECKI, Ewa DYMITROW, Ania GÓRSKA, Elżbieta JABŁOŃSKA, Mirosław JABŁOŃSKI, Aleksandra JASIUCHNA, Marek Błażej JASIUCHNA, Zbigniew KOSEL, Paulina,Weronika KRAJEWSKA, Beata KRAJEWSKA, Adam Jerzy KRAWCZUK, André LUBITZ, Agnieszka MICHALSKA, Tadeusz OLSZYK, Karolina ROMAŃSKA, Joanna SZAFRAŃSKA, Waldemar SZCZĘSNY, Przemysław SZYMAŃSKI, Piotr ZGRAJA – wspaniale, że byliście i że dzięki Wam sylwestrowy parkrun był tak udany!!!
Dziękujemy także naszym stałym, lokalnym partnerom: Hotelowi „Trzy Wyspy” i Stowarzyszeniu Trzeźwościowemu “HOL”.
A już we wtorek 1 stycznia o godzinie 10:30 odbędzie się 130. parkrun noworoczny na który Was serdecznie zapraszamy!
Do zobaczenia w przyszłym roku.

Zobacz również

Drużyna Bizona Cerkwica nie przyjechała na mecz z Prawobrzeżem Świnoujście

Drużyna Bizona Cerkwica zgłosiła chęć uczestnictwa w Pucharze Prezesa ZZPN. Na dwie godziny przed meczem …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.