Strona główna / Lokalne / Toaleta przy wiatraku już gotowa. OSiR ogłosi przetarg na dzierżawę

Toaleta przy wiatraku już gotowa. OSiR ogłosi przetarg na dzierżawę

Do 8 stycznia 2019 trwa procedura odbioru nowej murowanej toalety przy wejściu na plażę na końcu ulicy Uzdrowiskowej. Toaleta będzie zamknięta do czasu wyłonienia w przetargu nowego dzierżawcy. Toaleta nie będzie bezpłatna, za skorzystanie będzie trzeba zapłacić 2 złote.

– Wykonawcą był świnoujski zakład budowlany „Efekt”, wybrany w przetargu. Budowa rozpoczęła się w maju i zgodnie z umową zakończyła w grudniu 2018 r. Pełny koszt inwestycji to prawie 900 tys. złotych – informuje Hanna Nowak z Biura informacji i Konsultacji Społecznych UM.

W obiekcie jest osobna toaleta dla niepełnosprawnych i miejsce z przewijakiem dla niemowląt. Oprócz tego cztery kabiny dla kobiet, dwie dla mężczyzn i dwa pisuary.

– Po zakończeniu procedury toaleta, podobnie jak inne znajdujące się w przejściach na plażę, zostanie przekazana w administrację OSiR Wyspiarz – tłumaczy Hanna Nowak.

Ten z kolei najprawdopodobniej ogłosi przetarg na jej dzierżawę. W pozostałych tego typu obiektach znajdujących się w przejściach na plażę i również będących w dzierżawie odpłatność za korzystanie wynosi 2 złote.

Zobacz również

Karetka ufundowana przez ZMPSiŚ już we flocie szpitala

Karetka ufundowana przez Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście już we flocie szpitala przy ul. …

3 komentarze

  1. Twierdzi się, że tzw. Niemieckie kurorty maja mniej pieniędzy w swoich budżetach, jednak u nich wszystkie toalety na promenadzie są bezpłatne. Dlaczego nie możemy skopiować gotowego wzorca u nas. Otwarta cały rok toaleta i bezpłatna. Pieniądze z opłaty klimatycznej przeznaczać na ich utrzymanie. Ogłosić przetarg na administrowanie. Mobilni sprzątacze na rowerach objeżdżają punkty sanitarne i wszystko!

  2. juz kilka takich inwestycji czyli pare milinow na sracze blok mieszkalny by za to byl…. kpina a i tak pol roku bedzie zamkniety

  3. WOW prawie MILION za kibel !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.