Strona główna / Lokalne / 24-latek zatrzymany za narkotykową działalność

24-latek zatrzymany za narkotykową działalność

Zatrzymany przez świnoujskich policjantów 24- letni mężczyzna podejrzany o narkotykową działalność trafił na trzy miesiące do aresztu. Stróże prawa zabezpieczyli u niego znaczne ilości substancji psychotropowych. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci nadal pracują nad sprawą i nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie i udzielanie innym osobom środków psychotropowych.  Podczas przeszukania mężczyzny i jego miejsca zamieszkania znaleziono  woreczki strunowe  z zawartością białego proszku .

Badanie testerem wykazało, że jest to amfetamina o wadze ponad 20 gram.
W związku z popełnieniem przestępstw z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zatrzymany 24-latek trafił do policyjnego aresztu, a następnie przedstawiono mu zarzuty posiadania znacznych ilości środków psychotropowych oraz udzielania ich innym osobom.

Komendant Miejski Policji w Świnoujściu wnioskował do Prokuratury Rejonowej o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania. Zaakceptowany przez prokuratora wniosek rozpatrzył świnoujski sąd, który zdecydował o 3 miesięcznym areszcie dla mężczyzny. Za narkotykowy “biznes” grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Zajmujący się sprawą policjanci ustalają teraz źródło pochodzenia narkotyków oraz inne osoby będące klientami podejrzanego i nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Zobacz również

Z centrum miasta zniknie komin ciepłowni. Spółkę czeka przeprowadzka

Świnoujska ciepłownia – PEC zamierza przenieść przedsiębiorstwo poza ścisłe centrum miasta. Właśnie rozpoczęły się prace …

Jeden komentarz

  1. widac konfidentow nie brakuje,dobrych chlopakow wystawiaja parowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.