Strona główna / Lokalne / Cmentarz dla zwierząt. Jest interpelacja radnych

Cmentarz dla zwierząt. Jest interpelacja radnych

Cmentarz dla zwierząt oraz hotel dla naszych najmniejszych przyjaciół, były jednym z głównych punktów programu wyborczego Grupy Morskiej Cała Naprzód.

– Przeprowadzamy rozmowy z kręgiem weterynaryjnym w naszym mieście, których efektem jest wprowadzenie przez Sławomira Nowickiego propozycji wspólnych obrad Komisji Gospodarki i Budżetu, Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Komisji Edukacji, Kultury i Sportu z udziałem wszystkich lekarzy weterynarii praktykujących w naszym mieście, jak i dyrektorów szkół – informuje radna Sylwia Marszałek.

Radni złożyli interpelację do prezydenta miasta o wspólne wypracowanie stanowiska na komisjach Rady Miasta Świnoujście,  w tych najpilniejszych dla właścicieli czworonogów sprawach, jakimi są inwestycje w schronisko i cmentarz, a także edukacja młodzieży w zakresie opieki nad zwierzętami.

– Wierzymy, że inne kluby radnych pójdą naszym śladem i wesprą działania w tej kwestii – dodaje radna.

Zobacz również

Zmiany nie zagrożą uzdrowisku. Są konieczne, aby powstały parkingi i Zakład Opieki Długoterminowej

– Jeśli chcemy wybudować  Zakład Opieki Długoterminowej oraz parkingi, to musimy wprowadzić zmiany w granicach …

Jeden komentarz

  1. “Cmentarz dla zwierząt oraz hotel dla naszych najmniejszych przyjaciół, były jednym z głównych punktów programu wyborczego Grupy Morskiej Cała Naprzód.” to nie był główny punkt programu wyborczego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.