Strona główna / Lokalne / Cmentarz dla zwierząt. Jest interpelacja radnych

Cmentarz dla zwierząt. Jest interpelacja radnych

Cmentarz dla zwierząt oraz hotel dla naszych najmniejszych przyjaciół, były jednym z głównych punktów programu wyborczego Grupy Morskiej Cała Naprzód.

– Przeprowadzamy rozmowy z kręgiem weterynaryjnym w naszym mieście, których efektem jest wprowadzenie przez Sławomira Nowickiego propozycji wspólnych obrad Komisji Gospodarki i Budżetu, Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Komisji Edukacji, Kultury i Sportu z udziałem wszystkich lekarzy weterynarii praktykujących w naszym mieście, jak i dyrektorów szkół – informuje radna Sylwia Marszałek.

Radni złożyli interpelację do prezydenta miasta o wspólne wypracowanie stanowiska na komisjach Rady Miasta Świnoujście,  w tych najpilniejszych dla właścicieli czworonogów sprawach, jakimi są inwestycje w schronisko i cmentarz, a także edukacja młodzieży w zakresie opieki nad zwierzętami.

– Wierzymy, że inne kluby radnych pójdą naszym śladem i wesprą działania w tej kwestii – dodaje radna.

Zobacz również

W Świnoujściu dbają o drzewa poprzez zabiegi pielęgnacyjne

Z dwóch świnoujskich pomników przyrody – dębu w Przytorze i platanu przy ulicy Bohaterów Września …

Jeden komentarz

  1. “Cmentarz dla zwierząt oraz hotel dla naszych najmniejszych przyjaciół, były jednym z głównych punktów programu wyborczego Grupy Morskiej Cała Naprzód.” to nie był główny punkt programu wyborczego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.