Strona główna / Lokalne / Cmentarz dla zwierząt. Jest interpelacja radnych

Cmentarz dla zwierząt. Jest interpelacja radnych

Cmentarz dla zwierząt oraz hotel dla naszych najmniejszych przyjaciół, były jednym z głównych punktów programu wyborczego Grupy Morskiej Cała Naprzód.

– Przeprowadzamy rozmowy z kręgiem weterynaryjnym w naszym mieście, których efektem jest wprowadzenie przez Sławomira Nowickiego propozycji wspólnych obrad Komisji Gospodarki i Budżetu, Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Komisji Edukacji, Kultury i Sportu z udziałem wszystkich lekarzy weterynarii praktykujących w naszym mieście, jak i dyrektorów szkół – informuje radna Sylwia Marszałek.

Radni złożyli interpelację do prezydenta miasta o wspólne wypracowanie stanowiska na komisjach Rady Miasta Świnoujście,  w tych najpilniejszych dla właścicieli czworonogów sprawach, jakimi są inwestycje w schronisko i cmentarz, a także edukacja młodzieży w zakresie opieki nad zwierzętami.

– Wierzymy, że inne kluby radnych pójdą naszym śladem i wesprą działania w tej kwestii – dodaje radna.

Zobacz również

Udało się. Do Świnoujścia wraca stacja dializ

W piątek, 27 stycznia ruszy ponownie stacja dializ w Świnoujściu. Będzie funkcjonowała przy ul. Powstańców …

Jeden komentarz

  1. „Cmentarz dla zwierząt oraz hotel dla naszych najmniejszych przyjaciół, były jednym z głównych punktów programu wyborczego Grupy Morskiej Cała Naprzód.” to nie był główny punkt programu wyborczego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.