Strona główna / Lokalne / Sukces piłkarzy z AP Baltica Świnoujście

Sukces piłkarzy z AP Baltica Świnoujście

Wielkim sukcesem AP Baltica Świnoujście, zakończył się rozgrywany  w sobotę 19.01, w Dziwnowie, Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej.

Do południa rywalizowano w kategorii Młodzików (2006/07), w której wystąpiły aż 3 zespoły z Niemiec. Po niesamowicie pasjonującej rywalizacji zwycięzcami grup zostały drużyny AP Baltica Świnoujście i niemiecka drużyna Berliner AK. W meczu finałowym od początku dominowali podopieczni Trenera Piotra Wysockiego, jednak brakowało skutecznego wykończenia akcji.  Po bezbramkowym remisie zwycięzcą turnieju została drużyna z Berlina, która skuteczniej wykonywała rzuty karne. Najlepszym bramkarzem turnieju został Zawodnik AP Baltica Kacper Czaja.

Po południu do rywalizacji w grupach przystąpili Trampkarze (2004/05). Nasza drużyna we wszystkich meczach zdecydowanie dominowała prezentując pokaz wielkich umiejętności piłkarskich. W finale podopieczni Trenera Marcina Adamskiego spotkali się z drużyną Vinety Wolin. Podobnie jak u młodszych Zawodników mecz zakończył się bezbramkowym remisem, a o zwycięstwie decydowały rzuty karne. W nich niesamowitym instynktem bramkarskim wykazał się  bramkarz AP Baltica Wiktor Zaleski, który obronił we wspaniałym stylu 2 rzuty karne, prowadząc tym samym swój zespół do zwycięstwa w całym turnieju. Najlepszym Piłkarzem Turnieju kapituła uznała Romana Dziubę, a Królem Strzelców został Olaf Wojtkiewicz (obaj AP Baltica Świnoujście).

Wielkie Gratulacje dla Trampkarzy i Młodzików Akademii Piłkarskiej Baltica Świnoujście.

W sobotę  AP Baltica Świnoujście, zagościła także  na turniejach „Winter Cup Football Academy Gryfice 2019”, na pięknej hali Gryf Arena, . Jako pierwsi na parkiet wybiegli piłkarze z rocznika 2008. Nasi zawodnicy zmierzyli się  z zespołami: Football Academy Gryfice, APP Szczecin, Orzeł Mrzeżyno, Junior Police i Jantar Dziwnów. Spisaliśmy się świetnie i zajęliśmy bardzo dobre 2 miejsce. Dodatkowo najlepszym zawodnikiem turnieju został Szymon Olszar, kapitan drużyny  AP Baltica Świnoujście.

Do kolejnego turnieju, tym razem dla rocznika 2009 obok AP Baltica Świnoujście, przystąpiły zespoły: FA Gryfice, INA Goleniów, Junior Police, Bizon Cerkwica, AP Technik Świdwin, AP Gryf Kamień Pomorski, APP Szczecin. Nasz zespół grał ambitnie, wygrał 1 spotkanie przy 2 remisach i 1 przegranym. Wielkie brawa dla zawodników za sportowy charakter.

W tym dniu AP Baltica Świnoujście, wzięła również udział w „Szczecińskiej Lidze Mistrzów” rozgrywanej w Football Arenie, tym razem dla rocznika 2012. Nasi zawodnicy zebrali dużą porcję doświadczenia i wielkie brawa od widzów zgromadzonych na Football Arenie w Szczecinie.

Akademia Piłkarska Baltica, składa podziękowania rodzicom, za zaangażowanie i pomoc w transporcie dzieci na turnieje.

Za nami kolejny udany weekend  Akademii Piłkarskiej Baltica Świnoujście i dokonania, które pokazują,  że świnoujska Akademia wyrosła na czołową siłę sportową w regionie, godnie reprezentując Miasto Świnoujście .

 

Zobacz również

Nawet będąc na urlopie można pamiętać o Bohaterach

W Świnoujściu w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, ratownicy wodni o godzinie 17 zapalili biało-czerwone flary. …

2 komentarze

  1. Brawo, Najlepszy Klub Piłkarski!!!

  2. Brawo chłopcy ⚽⚽⚽???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.