Strona główna / Lokalne / Pod oknami budynku rozjeżdżają własny trawnik

Pod oknami budynku rozjeżdżają własny trawnik

Czyżby mieszkańcy bloku przy ulicy Matejki zamiast zielonego trawnika chcieliby polną błotnistą drogę? Wszystko na to wskazuje.

Kilku mieszkańców notorycznie niszczy trawnik rozjeżdżając i urządzając sobie parking. Zdarzają się kierowcy, którzy, aby wypakować reklamówkę zakupów podjeżdżają pod same drzwi klatki, albo tacy, którzy tu parkują. Na zwracaną przez innych lokatorów uwagę słyszą, że w okolicy nie ma miejsc parkingowych. Lecz to nie prawda.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Słowianin zaproponowała płatne miejsca parkingowe na pobliskim parkingu. Kierowcy z oferty jednak nie skorzystali i w dalszym ciągu parkują na trawniku przed blokiem.

Miesięczny koszt wynajęcia takiego miejsca parkingowego dla osoby nie będącej członkiem spółdzielni wynosi 60 zł netto. Zatem to nie cena jest powodem niechęci do parkowania jak przystało na porządnych kierowców, lecz złe nawyki.

Zobacz również

Plac budowy tunelu jest porządkowany

Na wyspie Wolin, wokół stacji Trafo TK2 wykonywana jest mała architektura, między innymi ogrodzenie budynku. …

4 komentarze

  1. blokersy pokomunistyczne

  2. ??????? ???????????ℎ

    Ktoś, kto to nazywa trawnikiem, to chyba nigdy na oczy nie widział trawnika.

    • To kiedyś był trawnik i mógłby być dalej ale bezmózgi go zniszczyły i dalej niszczą. Tak jest jak zjeżdżają się ludziki za pracą i przenoszą nawyki ze swoich stron a tam na ugorach parkuje się jak się chce.Widać to w całym mieście.

  3. Matejki 6 i wszystko jasne.Tylko o ile się nie mylę trawnik jest miejski a nie wspólnoty więc SM może wystawiać za takie coś mandaty i takiemu kierowcy wyjdzie to drożej jak wynajęcie miejsca na parkingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.