Strona główna / Lokalne / Z krajobrazu centrum miasta zniknęła blaszana buda

Z krajobrazu centrum miasta zniknęła blaszana buda

Czy przy ulicy Armii Krajowej niedługo stanie piękna i stylizowana kamienica? Tego nie wiadomo. Właścicielem terenu od wielu lat jest prywatna osoba.

Miejsce było raczej powodem do wstydu niż zachwytu, bo w centralnym punkcie miasta przez wiele lat stawiano namioty lub blaszane baraki. Powodem tej przewlekłej tymczasowości miał być spór z miastem o dojazd do kwartału ulic.

Blaszany market od wielu lat szpecił tę część ulicy. Można było w nim kupić chińskie przedmioty i ubrania. Miał swoich zwolenników wśród mniej zamożnych mieszkańców. Świnoujścianie byli jednak zgodni, że ta część miasta powinna być inaczej zagospodarowana.

Zobacz również

Nawet będąc na urlopie można pamiętać o Bohaterach

W Świnoujściu w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, ratownicy wodni o godzinie 17 zapalili biało-czerwone flary. …

5 komentarzy

  1. Wreszcie….bardzo irytujace jest to ,,ze miasto sprzedaje czy sprzedawalo tereny,zabudowy bez terminu nowej inwestycji…..przez kupujacego…bardzo trudno mi to pojac…..Nastepne wstretne budy przy tej ulocy …to naroznik po bylym kinie “Rybak”……mieksc tragicznie szpecacych jest wiele…np Matejki po bylej “Biedronce” czy ten rynek niemiecki przy granicy…hanbiace i odrazajace…..

  2. ꘐ ꖜ ꗈ ꕧ ꔠ ꖟ

    Szkoda, bo tam były fajne duperelki.
    Fajnie jakby się gdzieś może indziej otworzyli.

  3. Tyle co się orientuję to mało chińskich rzeczy tam było ,bo często logo empiku , Rossmanna itp były ,rzeczy które zostawały nie sprzedane znajdowały się w tej budzie;)

  4. Kobieta która jest właścicielem terenu dawno by to sprzedała za wielkie pieniądze i inwestor wybudowałby coś ładnego. Szkoda energii i czasu. Życie ucieka. A tak to mieszkańcy muszą codziennie przechodzić koło takiego bałaganu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.