Strona główna / Lokalne / Nie chcesz w weekend czekać w kolejce na przeprawie? Jedź na Karsibory

Nie chcesz w weekend czekać w kolejce na przeprawie? Jedź na Karsibory

Przed wyjazdem lub przyjazdem do Świnoujścia warto sprawdzić na której przeprawie promowej są mniejsze kolejki. To ważna informacja szczególnie dla mieszkańców miasta, którzy często stoją w kolejce na promy typu Bielik, podczas, gdy na Karsiborach nie ma kolejek – informuje Twoje Radio 99,5 FM.

– Bardzo często, w weekendy zwłaszcza, w okresie zimowym, na przeprawie Karsibór kolejki są najmniejsze. Zwłaszcza wieczorami, gdy w tym samym czasie na przeprawie Bielik jest spore nagromadzenie aut.  Zachęcam do sprawdzania oglądania stron internetowych i do wybierania tej przeprawy na której jest ruch najmniejszy- mówi Paweł Szynkaruk, dyrektor Żeglugi Świnoujskiej

Problem dotyczy szczególnie weekendów. Czasami kolejka aut oczekujących na wyjazd z miasta sięga niemal ulicy Marynarzy, podobnie jest na wyspie Wolin.

Przed planowaniem podróży zachęcamy nie tylko do wejścia na strony internetowe, ale także słuchania Twojego Radia. W serwisach drogowych dowiecie się którą przeprawę promową wybrać.

Zobacz również

Unieważniono przetarg na budowę ścianki wspinaczkowej. Przez niską cenę za serwisowanie

Ścianka wspinaczkowa ma zostać ze środków przeznaczonych na projekty obywatelskie. Mieszkańcy w głosowaniu zadecydowali, że …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.