Strona główna / Lokalne / Ponad 33 tysiące złotych dla Mai i Sylwii zebrane na koncercie w Logosie !

Ponad 33 tysiące złotych dla Mai i Sylwii zebrane na koncercie w Logosie !

Jak co roku w okolicach końca karnawału cały Logos  żyje intensywnie przygotowaniami do Koncertu Charytatywnego. Wszystkie klasy biorą udział w przygotowaniach : zaproszenia, dekoracja, zbiórka przedmiotów na  aukcję, no i oczywiście program artystyczny- wszystko to dzieje się dzięki pracy  uczniów Szkoły Podstawowej i Liceum Fundacji Logos. A efekt finalny można było podziwiać (dosłownie) w ostatnią środę lutego.

Porywający program artystyczny utrzymany w konwencji miłosnej, walentynkowej i tłumy widzów – tak wyglądał  12. Koncert Charytatywny w Logosie 27.02.2019 r. poświęcony wyjątkowo dwóm osobom: Mai Planickiej oraz p. Sylwii Filipcewicz-Fąfara. Koncerty nasze służą od 12 lat pięknej idei pomagania, podczas aukcji ciekawych przedmiotów zbierane są fundusze na leczenie oraz rehabilitację  potrzebujących mieszkańców Świnoujścia. Na ostatniej  aukcji wystawiono 141 przedmiotów, które zlicytowano i zebrano rekordową kwotę 33 432,30 i 15 euro, z tego dla Mai: 23569,50 i 5 euro oraz dla p. Sylwii: 9862,80 i 10 euro.  W ciągu 12 koncertów w Logosie zebrano 124.000,20 zł.  Najdroższym przedmiotem ostatniej aukcji  okazała się być siatkarska koszulka Bartka Kurka specjalnie podarowana przez Mistrza Świata  na naszą aukcję, sprzedana za 3200 zł.

Wszystkim uczestnikom koncertu, darczyńcom, rodzinie Mai i przyjaciołom pani Sylwii pięknie dziękujemy. A my …..już myślimy, jaki koncert za rok …..nie szkodzi ,że 13 … znowu będzie pięknie, wzruszająco i…. bogato.

JGG

Zobacz również

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem!

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnym wiatrem w Zachodniopomorskiem. W północnych częściach regionu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.